Приватна фірма отримала підряд на капремонт 152 двигунів для бронетехніки ЗСУ за 56 мільйонів

УТД-20

Міністерство оборони України 3 липня замовило приватній компанії проведення капітального ремонту 152 дизельних двигунів УТД-20 за 55,65 млн гривень (366 тис грн за двигун).

Про це повідомляють Наші Гроші з посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

До 15 листопада переможець торгів – приватне підприємство «Променерго», має виконати капітальний ремонт 152 безкомпресорних V-подібних чотиритактних шестициліндрових дизельних двигунів УТД-20 для військової техніки. Гарантійний строк експлуатації після ремонту повинен становити два роки, а гарантійне напрацювання – 350 мотогодин.

Дизельний двигун УТД-20 встановлений на бойових машинах піхоти (БМП-1 і БМП-2), бойових машинах десанту (БМД-1 і БМД-2) а також одній з модифікацій бронетранспортерів БТР-3Е-1. Зараз УТД-20 виробляються російським ПАТ «Холдингова компанія «Барнаултрансмаш». Раніше їх виробництво існувало й в Україні – на Дизелебудівному заводі ім. С. М. Кірова із Запорізької області, який збанкрутував на початку 2000х та був ліквідований у 2009 році.

Засновником і директором «Променерго» із Мерефи Харківської області є місцевий житель Валентин Афонін. Компанія має адмінбудівлю, цехи, обладнання, інструменти і 130 працівників.

У серпні 2019 році Міністерство оборони замовляло «Променерго» поставку двигунів UTD-20U їх власного виробництва по 775 тис грн без ПДВ. «Променерго» отримала підряд без конкуренції, бо на торги більше ніхто не прийшов.Нагадаємо, що з 13 по 16 жовтня 2020 року в Києві має відбутися наступна XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека 2020».

Ukrainian Military Pages запрошує вітчизняні компанії на свої сторінки – розмістимо на безоплатній основі Ваші анонси та пресрелізи

наш e-mail: ukrmilitarypages@gmail.com