ТЕХНІКА LIVE: Військова техніка та озброєння у Казахстані. Протести. «Миротворча операція» ОДКБ (ВІДЕО)

ТЕХНІКА LIVE: Військова техніка та озброєння у Казахстані. Протести. «Миротворча операція» ОДКБ

Новий випуск проєкту «Техніка Live» присвячено протестам у Казахстані. Місцева влада допустила застосування зброї силовими структурами проти мирного населення.

На вулицях численна кількість військових вантажівок, бронетранспортерів БТР-80, «Вистрєл» та «Арлан». Також у мережі опубліковані відеоматеріали поганої якості, на яких видно, як цивільні ганяють колони своїх військових по степах та віджимають військову техніку.

Країни Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ), куди входить і Казахстан, вирішили розпочати так-звану миротворчу місію, що налічуватиме близько 4 тисяч військовослужбовців. А це персонал Росії, Білорусі, Вірменії, Таджікистану і Киргизії. Путінські пропагандисти вже встигли відзняти своїх військових, яких відправляють «допомагати» казахам.

Це підрозділи 45-ї окремої бригади спецпризначення «ВДВ», 98-ї повітряно-десантної дивізії «ВДВ», 31-ї окремої бригади «ВДВ», 3-ї бригади спеціального призначення та 15-ї миротворчої мотострілецької бригади. Більшість з них відносяться до Західного військового округу РФ.

До операції залучено 70 військово-транспортних літаків Іл-76 та 5 вантажних Ан-124, бронетранспортери БТР-82, «Тайфун», «Тигр», бойові машини БМД-2 та БМД-4М, а також автотехніку. З Білорусі до Казахстану відбула миротворча рота зі складу 103-ї повітряно-десантної Вітебської бригади сил спецоперацій на БТР-80 та вантажівках МАЗ.

Більше дивіться у 4-хвилинному ролику «Техніка Live» та підписуйтесь на «Чоловічий канал»...


Проєкт «Техніка LIVE» задуманий для того, щоб здійснити мрію чоловіків хоча б на кілька хвилин. Бо він час від часу дозволить опинятись в унікальній автомобільній, військовій, іншій техніці, яку зможе осідлати мізерний відсоток українців. Мінімум монтажу, по-більше натурального звуку та відео з екшн-камер – такий рецепт реалістичного відеоролика з максимальним ефектом присутності. Отже, дивіться із задоволенням та діліться з близькими!