Окупанти прорвали українську оборону в районі Попасної

Окупанти прорвали українську оборону в районі Попасної

Російські окупаційні війська завдали кілька потужних ударів та вийшли на трасу Бахмут — Лисичанськ у районі сіл Нагірне та Білогорівка, а також захопили Лиман та Світлодарськ.

«Російські війська вчора вийшли на трасу Бахмут — Лисичанськ у районі сіл Нагірне та Білогорівка (це друга Білогорівка, село на трасі, на відміну від Білогорівки на березі Сіверського Дінця). Траса перекрита», — написав журналіст Юрій Бутусов, який перебуває на фронті.

«Другий день у цьому районі йдуть бої. Всього сім діб ворог намагається прорвати нашу оборону та перехопити трасу. Противник прагне закріпитись та розширити зону прориву. Якщо противник зможе закріпитись, це буде означати оперативне оточення наших військ у районах Сєвєродонецька та Лисичанська. Оточення буде неповним — але залишиться тільки один другорядний шлях. Ситуацію усі бачать, звичайно. Це не має стати другим Маріуполем. Тому я зараз у районі Сєвєродонецька, з нашими військами, я не сумніваюсь, що має бути зроблено все належне, щоб розгромити противника в цьому районі», — зазначив Бутусов.

Окупанти прорвали українську оборону в районі Попасної

«Наші війська у Сєвєродонецьку та Лисичанську утримають позиції, усі спроби добових атак на Сєвєродонецьк відбито з великими втратами для російських військ. Наші воїни не збираються здавати Луганщину. Загроза з тилу не може не викликати занепокоєння, про це треба говорити, щоб показати розуміння обстановки та вжиття заходів. Підстав для паніки нема — це війна, і результат залежить від нашої ініціативи та компетентного командування більше, ніж від дій противника. Тому потрібні розсудливі дії, потрібне підсилення. Ми не жертви, у нас є сили та засоби, є воля, і є прагнення перемогти», — написав Юрій Бутусов.

Підпишись на Ukrmilitary у Twitter »»Щоб мати можливість залишати коментарі перейдіть на веб-версію