Правила користування Ukrainian Military Pages

Користування сайтом Ukrainian Military Pages можливо лише на умовах цих Правил, а також Політики конфіденційності, якщо ви не згодні з цими умовами Вам слід негайно залишити сайт.

Описи озброєння та військової техніки, а також інша інформація, розміщена на сайті Ukrainian Military Pages, призначені лише для ознайомлення та некомерційного використання. Редакція не несе відповідальності за можливі наслідки використання розміщеної на ньому інформації в цілях, заборонених чинним українським та міжнародним законодавством.

Матеріали (фото-, відео-, графічні та текстові) розміщуються на сайті на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license (CC BY 4.0), якщо не зазначено іншого.

Матеріали, які розміщені на сайті Ukrainian Military Pages з помітками «реклама», «sponsored» та «новини компаній» публікуються на правах реклами та носять інформаційно-комерційний характер і належать третім особам. Адміністрація сайту Ukrainian Military Pages не несе відповідальності за достовірність інформації, яка міститься в рекламних матеріалах.

Користувачі сайту Ukrainian Military Pages мають право використовувати розміщені на ньому матеріали лише в некомерційних цілях, на умовах обов'язкового додержання всіх авторських прав. Заборонено використання будь-якої інформації розміщеної на сайті Ukrainian Military Pages в комерційних цілях, без попередньої письмової згоди автора публікації.

При копіюванні матеріалів Ukrainian Military Pages для публікації в мереж інтернет (у повному обсязі, або частково, якщо це дозволяється умовами ліцензії на підставі якої розміщено матеріал) обов'язкова наявність активного гіперпосилання на оригінальну публікацію Ukrainian Military Pages, яке розміщене не нижче другого абзацу та не закрите для індексації пошуковими системами (за допомогою атрибутів «noindex» або будь-яким іншим способом).

Копіювання інформації в інших цілях, а також недотримання умов копіювання буде тлумачитись як порушення (привласнення) авторських прав на текстову та іншу скопійовану інформацію.

Адміністрація сайту залишає за собою право вносити зміни і доповнення в поточні правила.