Про Ukrainian Military Pages

Ukrainian Military Pages – незалежний інформаційний ресурс заснований у 2014 році, що висвітлює оборонну політику, діяльність військових формувань та ОПК України, а також світові новини мілітарної тематики, містить тематичну довідкову та статистичну інформацію.

Зокрема лише на Ukrainian Military Pages ви можете знайти переліки допущеного до експлуатації, прийнятого на озброєння та закупленого озброєння, узагальнену інформацію про надходження військової техніки до Збройних Сил України та інших військових формувань, а також багато іншої статистичної та аналітичної інформації щодо реформування армії, оборонної промисловості, розвитку технологій тощо. Інформація наводиться виключно на підставі відомостей офіційних звітів та документів, які не мають грифів обмеження доступу.

Крім того, Ukrainian Military Pages має електронну бібліотеку, що містить діючи бойові статути, військові стандарти, настанови, навчальні посібники, довідники, інструкції з експлуатації військової техніки, а також багато іншої корисної та цікавої літератури.

Ukrainian Military Pages не пов'язаний з Міністерством оборони України, іншими державними структурами та з будь-якими політичними організаціями.

Сайт фінансується за рахунок пожертвувань читачів і скромного доходу від реклами Google. Ми відкриті для розміщення банерної реклами, але не приймаємо платні «рекламні» статті.

Ми завжди шукаємо нових авторів для публікації статей на Ukrainian Military Pages, що відповідають нашій тематиці та редакційній політиці. Якщо вас це цікавить, зв'яжіться з нами.


Контактний e-mail: ukrmilitarypages@gmail.com