Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

Про Ukrainian Military Pages

Ukrainian Military Pages – незалежний інформаційний ресурс, що висвітлює стан військових формувань, військової промисловості та оборонної політики України, а також розповідає про світові новини мілітарної тематики, містить тематичну довідкову та статистичну інформацію.

Зокрема лише на сторінках Ukrainian Military Pages ви зможете знайти переліки допущеного до експлуатації, прийнятого на озброєння та закупленого озброєння і військової техніки, узагальнену інформацію про надходження військової техніки до Збройних Сил України та інших військових формувань, а також багато іншої статистичної та аналітичної інформації щодо реформування сектору оборони та безпеки, оборонної промисловості, розвитку військових технологій, озброєння тощо. Вся інформація наводиться виключно на підставі відомостей офіціальних звітів та інших документів, які не мають грифів обмеження доступу.

Крім того, Ukrainian Military Pages має електронну бібліотеку, що містить діючи бойові статути, військові стандарти, настанови, навчальні посібники, довідники, інструкції з експлуатації військової техніки, а також багато іншої корисної та цікавої літератури.

Проєкт UMP започатковано у 2014 році.


Контактний e-mail: ukrmilitarypages@gmail.com

Адреса сайта: https://www.ukrmilitary.com