Підрозділи Нацгвардії отримали нову техніку

23.07.15
фото © ngu.gov.ua

22 липня, на території навчального центру НГУ у Нових Петрівцях відбулася передача Секретарем ради національної безпеки Олександром Турчиновим та Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим нових зразків автомобільної і спеціальної техніки підрозділам спеціального та оперативного призначення Національної гвардії України.

фото © ngu.gov.ua

Загалом підрозділи отримали 11 багатоцільових броньованих автомобілів «Козак-2», 1 броньований автомобіль з протимінним захистом КрАЗ «SHREK ONE TC», бронеавтомобіль КрАЗ «Спартан», 2 повноприводних вантажівки МАЗ-6317, а також 7 мобільних пунктів для розміщення та відпочинку особового складу.

фото © ngu.gov.ua

У навчальному центрі, секретареві РНБО України Олександру Турчинову та очільнику МВС Арсену Авакову,презентували нову концепцію організації радіозв’язку в Національній гвардії і засоби його забезпечення.

Новітні прилади, продемонстровані під час заходу, підтримують алгоритм 256-бітного шифрування, має програмоване радіо, можливість організації ретрансляції та підтримку десятків радіомереж.

Але основна конкурентна перевага приладу – наявність захисту проти пригнічення зв’язку, що робить його набагато надійнішим.

фото © ngu.gov.ua

Також було презентовано безпілотний авіаційний комплекс «Фурія» українського виробництва.

До комплекту безпілотного авіаційного комплексу входить три літальних апарати і наземна станція керування. Призначення комплексу- розвідка цілей і коригування артилерійського вогню.

Функціонал «Фурії» майже ідентичний з апаратами такого типу іноземного виробництва, але наш значно дешевший від зарубіжних аналогів.

фото © ngu.gov.ua
«Сьогодні ми передаємо Національній гвардії новий модифікований безпілотник «Фурія». Новий антенний комплекс, парашутна посадка, тепловізійні модулі цільового навантаження дозволяють апаратові працювати вночі і виявляти як живу силу, так і техніку противника», – зазначив Артем В’юнник, керівник компанії «Атлон Авіа», яка і виготовляє цю техніку.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Національної гвардії ngu.gov.ua