Спецпризначенці проводять підконтрольну експлуатацію автомата «Малюк»

Ukrainian Military Pages

Як повідомляє Defense Express посилаючись на компанію «ІнтерПроІнвест», наразі в одному з підрозділів спеціального призначення Збройних Сил України після випробувань проходить контрольну експлуатацію партія серійних зразків автомата «Малюк» (модернізована булпап версія АК - ред.), серійне виробництво якого організовано на одному з підприємств, що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром».

За словами заступника генерального директора ТОВ «ІнтерПроІнвест» Сергія Луговського, головним завданням тестування автомату «Малюк» в одному з підрозділів, що бере участь в антитерористичні операції на сході України, є здійснити апробацію зброї в бойових умовах, та максимально адаптувати автомат до потреб користувача.

На етапі практичного тестування у військах апробуються різноманітні версії автомата, що будуть враховувати побажання кінцевих споживачів, як по калібру, так і по комплектності поставки конкретним замовникам. Зокрема, в стандартну комплектацію автомата «Малюк» входить трьохточковий ремінь, коліматорний приціл та додаткові механічні від’ємні прицільні пристрої (цілик та мушка).

За необхідністю, до складу стрілецького комплексу може бути включено супрессор виробництва компанії «ІнтерПроІнвест», тепловізійний приціл, ручка перенесення вогню, тактичний ліхтарик, багнет-ніж та інше обладнання. Завдяки закладеним розробниками особливостям конструкції, автомат не потребує додаткового переобладнання для розширення його можливостей.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages


Використані джерела:
Defense Express