Вертольоти ЗСУ із прикордонними нарядами патрулюватимуть кордон з повітря

11.12.15
Вертольоти ЗСУ із прикордонними нарядами патрулюватимуть кордон з повітря

Гелікоптери Збройних Сил України із прикордонними нарядами на борту з грудня почнуть моніторингові польоти вздовж лінії державного кордону.

Протягом місяця вильоти здійснюватимуться на ділянках Львівського, Мостиського та Чопського прикордонних загонів. Прикордонні наряди з бортів повітряних суден проводитимуть моніторинг ситуації та повідомлятимуть про можливі протиправні дії поблизу кордону наземним нарядам. Також будуть сформовані групи швидкого реагування, які оперативно зможуть реагувати на інформацію.

Перше таке повітряне патрулювання державного кордону відбулося 9 грудня. Зокрема, вертольотом Ми-8 від полку армійської авіації ЗС України, на борту якого перебувала мобільна прикордонна група, було здійснено обліт ділянок кордону в межах відповідальності Мостиського та Львівського загонів.

Окрім того, у ході спостереження за контрольованими прикордонними районами, правоохоронці проводять аналіз місць можливого злету та посадки малих літальних апаратів, які контрабандисти використовують для переправлення товарів через українсько-польську та українсько-словацьку ділянки кордону.

Крім того, для здійснення повітряного патрулювання кордону Збройними Силами було задіяно літак Л-39. Пілоти проводили моніторинг обстановки в тилових районах на ділянці Чернівецького прикордонного загону.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України