Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

субота, 26 грудня 2015 р.

Укроборонпром планує поновити випуск станцій радіотехнічної розвідки "Кольчуга"

Ukrainian Military Pages

ДК «Укроборонпром» оголосив 2016 – роком розробки нових зразків озброєнь і модернізації ключових виробництв. Одним із пріоритетів значиться і реанімація виробництва комплексу дальньої радіотехнічної розвідки.

Як повідомив заступник генерального директора «Укроборонпром» з виробництва Юрій Пащенко, мова йде про відновлення виробництва знаменитої «Кольчуги».

Не дивлячись на те, що підприємство «Топаз», де їх раніше випускали, зараз знаходиться в окупованій частині, вдалося зберегти технологію. Більше того, нова «Кольчуга» буде значно перевершувати за характеристиками колишню версію.
«Ми створюємо її вже на новій елементарній базі, з поліпшеними характеристиками і повністю новою «начинкою»
До слова, і колишня «Кольчуга» не мала аналогів у світі. Вперше на загальний огляд «Кольчугу-М» представили на Йорданської виставці «SOFEX-2000». Вартість однієї станції 5,6 мільйонів доларів. Аналога СРР «Кольчуга-М» за ТТХ немає. Помітно перевершує система по параметрах і найближчих конкурентів:
  • «Авакс» виробництва Сполучених Штатів відстає за дальності виявлення на 200 кілометрів, нижня планка частотного діапазону більше на 1900 МГц;
  • «Віра» чеського виробництва, відстає за дальності виявлення на 350 кілометрів, нижня планка частотного діапазону більше на 700 МГц;
  • «Вега» російського виробництва, відстає за дальності виявлення на 400 кілометрів, нижня планка частотного діапазону більше на 70 МГц.
Ukrainian Military Pages СРР «Кольчуга» на шасі КрАЗ-6322 на МАКС-2009Використані джерела:
autoconsulting.com.ua