«Темп-3000» презентував нові бронежилети

Темп-3000 презентував нові бронежилети

Український бронежилет «Корсар» став одним з найбільш конкурентних у світі за співвідношенням ціна-якість.

Про це заявив директор НВП «Темп-3000» Юрій Євтушенко на прес-конференції в Укрінформі. Також він продемонстрував нові модульні бронежилети «Корсар М3м» і «Корсар М3мк», які розроблялися за замовленням оборонного відомства.
Ми надали Міністерству оборони для експериментального носіння, бронежилет 6-го класу. Я гарантую, що ціна буде найбільш конкурентоздатною у світі навіть порівняно з ізраїльськими виробниками
За його словами, до війська «Темп-3000» поставив вже близько 100 тисяч бронежилетів. Він пояснив, що нижчі ціни досягаються за рахунок власного налагодженого виробництва основних компонентів бронежилета, зокрема, тканини і бронеплит. Як приклад, Юрій Євтушенко навів тканину, яка вдвічі дешевша за аналогічний імпортний зразок. Водночас показники площі захисту і ваги бронежилета не поступаються, і навіть кращі, ніж у інших виробників.

Бронежилети «Корсар М3м» та «Корсар М3мк» є власною розробкою науково-виробничого підприємства «Темп-3000» і компанія може виготовляти близько 10 тисяч одиниць такої продукції на місяць.

«Темп-3000» презентував нові бронежилети фото: НВП «Темп-3000»

Варто підкреслити, що представлені на прес-конференції модульні бронежилети, мають поліпшену ергономічну конфігурацію захисних елементів, а також дозволяють використовувати їх залежно від специфіки виконання завдань та бойової обстановки.

Для того, щоб розвіяти міфи про те, що бронепластини підприємства «Темп-3000» пробиваються деякими видами куль, кожен охочий мав нагоду в тирі випробувати представлені бронежилети на міцність. За підсумком, результати влучань в броню втішні — жодній з куль не вдалося пробити представлені зразки індивідуального захисту. При тому, що вогонь вівся навіть бронебійними набоями калібром 7,62-мм.


Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України