Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 20 січня 2016 р.

Кабмін змінив порядок визначення розміру винагороди за участь у бойових діях

винагорода військовослужбовцям за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції

Уряд постановою від 20 січня 2016 року № 18 змінив порядок встановлення винагороди військовослужбовцям за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду.

Документом скасована попередня постанова Кабінету Міністрів від 31 січня 2015 року № 24, яка встановлювала винагороду за участь в антитерористичній операції у розмірі 100% від місячного грошового забезпечення (але не менше 3 тис. гривень).

Відтепер право встановлювати розміри винагороди надане керівниками державних органів, в підпорядкуванні яких знаходяться військові формування, за погодженням з Міністерством фінансів та Міністерством соціальної політики.

Зокрема, згідно інформації поширеною Міністерством оборони України, військовослужбовцям Збройних Сил України, які несуть службу на першій ліній оборони, щомісяця додатково виплачуватимуть винагороду у розмірі трьох мінімальних зарплат (на сьогодні це 4134 грн.). Однакова фіксована сума буде виплачуватись як солдату так і генералу.

U. M. P.