![U. M. P.](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhnWQK-mgj4ke9NY8LLXuxHxHtFc2mDfI_tFgil_ABXib0sP314EkmNK8BWsPzI6QL8rZWvcUN1clnXIUa40D06c8DoLXaIxiU7JfeSC2eCSVrbBwdhFovAA75cDZp7NQZ8_lkz1e4mTDY/s1600/dog_ngu.jpg)
Для виконання кінологічних завдань в зоні АТО Національна гвардія України закупила спеціальний автомобіль для перевезення службових собак.
Кунг автомобіля обладнаний 10 кабінами з вентиляцією і кондиціюванням, що дає змогу подавати свіже повітря під час руху, а в зимовий період обігрівати приміщення. Бак на 160 літрів питної води розміщений в передній частині кузова від якого відходить система подачі рідини на всі вольєри. Для функціонування в польових умовах передбачений бензиновий генератор.«Додатковими атрибутами також є невеличкий трап, по якому пес може потрапити до кабіни у разі поранення, лежаки, ніши для корму, спорядження, ветеринарних медикаментів», - додав підполковник Тарас Борита.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Національної гвардії України