ЦРМЗ ЗСУ працює над розробкою спеціального одягу для льотного та інженерно-технічного складу авіації

22.01.16 20:37
U. M. P.

У Центрі розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ відбулась цікава та плідна зустріч з інженерно-технічним складом ПС ЗС України.

Обговорювали впровадження у норми забезпечення нових зразків спеціального одягу для льотного та інженерно-технічного складу авіації ЗС України та розширення існуючих норм забезпечення.

Керівник центру підполковник Дмитро Марченко та підполковник Євгеній Єлькін разом з представниками Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України спілкувались з приводу розробки спеціального одягу, який відповідає сучасним нормам та стандартам НАТО. Як результат, були визначені першочергові завдання та вироблена нова концепція розробки спеціального одягу та взуття.

Напередодні зустрічі відбулась нарада з представниками ЦРМЗ, у штабі Повітряних Сил Збройних Сил України, на чолі з заступником командувача Повітряних Сил з авіації – начальником авіації командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковником Ярецьким А.М., - обговорювали напрямок дії щодо єдиного підходу до проектування та вироблення льотно-технічної форми одягу з подальшим її впровадженням для використання в авіації ЗС України.


Використані джерела:
Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ (Facebook-сторінка )