Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 27.03.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

пʼятниця, 11 березня 2016 р.

Туреччина передала Україні п'ять мобільних госпіталів

Туреччина передала Україні п'ять мобільних госпіталів

Туреччина передала Україні п'ять мобільних госпіталів, які доставить до нашої країни флагман ВМСУ фрегат «Гетьман Сагайдачний».

Перебуваючи з візитом у Туреччині, Президент України Петро Порошенко відвідав «Гетьман Сагайдачний», який бере участь у спільних навчаннях з ВМС Туреччини у Мармуровому морі.

Командир морського походу капітан 2-го рангу Дмитро Глухов та командир фрегата «Гетьман Сагайдачний» капітан 2-го рангу Денис Іванін ознайомили главу держави з переданим турецькою стороною обмундируванням та мобільним військовим госпіталем. Загалом Туреччина передає п'ять таких шпиталів.

Президент підкреслив, що такі пересувні медичні комплекси зараз потрібні у зоні АТО, а їх передачу назвав свідченням партнерських відносин двох держав:

«Хотів би наголосити на передачи п’яти мобільних шпиталів. Ви знаєте, до цього ми отримували їх з США, Австралії, Канади.

Сьогодні, це дуже важливо і це підкреслює стратегічний характер наших відносин, ми отримали перші п’ять мобільних шпиталів від Туреччини

Одразу же після прибуття в Україну, за доповіддю начальника Генерального штабу, всі мобільні шпиталі будуть передислоковані в сектори відповідальності у зону проведення антитерористичної операції».