Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR

24.06.16
Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR фото: dpsu.gov.ua

На базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів ДПСУ імені генерала-майора І. Момота, що в Черкаській області, розпочалися заходи з випробовування прототипу командно-штабної машини «TURKAR CCVTECH» та автомобіля підвищеної прохідності «TURKAR BUFFALO» турецького виробництва.

Апробація техніки проходить за участі досвідчених фахівців автомобільного та бронетанкового забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України. Крім того до заходу долучилися представники Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Національної поліції України та представники заводу-виробника.

Метою випробувань прототипу командно-штабної машини та автомобіля підвищеної прохідності TURKAR є перевірка експлуатаційних характеристик та отримання інформації щодо зміни кількісних та якісних показників технічного стану і надійності об’єктів в різних (особливих) умовах експлуатації для визначення особливостей його експлуатації за результатами набутого досвіду.


«Згідно із затвердженою програмою, випробування триватиме протягом 30 днів. В цей період будуть відслідковуватись технічні можливості цих автомобілів під час їх експлуатації», – зазначив заступник директора Департаменту – начальника управління озброєння та техніки Департаменту ресурсного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби полковник Сергій Букоємський. Також він додав, що «під час випробування машин буде здійснено пробіг по всім видам доріг та буде перевірено їх можливості в польових умовах, що максимально наближені до реальних бойових».

За результатами перевірки буде визначено, чи можуть ці автомобілі використовуватися в майбутньому для посилення підрозділів Державної прикордонної служби України, в тому числі у зоні АТО.

Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR фото: dpsu.gov.ua

Прикордонники випробовують автомобілі TURKAR фото: www.turkar4x4.com.trВикористані джерела:
Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України dpsu.gov.ua