За неналежну організацію зборів з резервістами понесли покарання три генерали та сім полковників

21.06.16
Ukrainian Military Pages фото © www.mil.gov.ua

Відповідно до вимог Президента України Міністр оборони Степан Полторак доручив Військовій службі правопорядку провести службове розслідування щодо неналежної організації навчальних зборів з резервістами на базі 1-ї окремої танкової бригади у селищі Гончарівське.

Про результати розслідування сьогодні, 21 червня, керівнику оборонного відомства доповів тимчасово виконуючий обов’язки ВСП у ЗС України генерал-майор Ігор Криштун.

Факти неналежної організації навчально-методичного збору підтвердилися.

За результатами розслідування Міністр оборони України притягнув до дисциплінарної відповідальності десять керівників та посадових осіб (з них 3 генералів) Генерального штабу, командування Сухопутних військ та оперативного командування "Північ" (в т.ч. командувача генерал-майора Олександра Локоту).

Офіцери зазначених органів управління отримали стягнення: "неповна службова відповідність", "сувора догана" та "догана".

Генерал армії України Степан Полторак визначив у наказі перелік заходів, які необхідно провести у Генеральному штабі, Командуванні Сухопутних військ та оперативних командуваннях з метою недопущення подібних випадків у майбутньому.

Також Міністерство оборони, 22 червня, проведе прес-тур представників засобів масової інформації на військовому полігоні 1-ї окремої танкової бригади (смт Гончарівське Чернігівської області).

Журналістам буде представлено етап бригадного тактичного навчання за участю резервістів, а посадові особи оперативного командування «Північ» нададуть коментарі.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua