![Антонов Ан-225 «Мрія»](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZphgy-q3sXYULhEHnorWJo-59lLkTmKgP35o-pU0yJTMyQ5L7LgPSrvFepZ6mS1tJLvUd5Pn1jTc9SLV3eMlWJv3vbqxFk9Lq6k2NnlO8upiTfs24OvrosZq3BEc4bdCDRd7UMgtBxps/s1600/An-225_mruya.jpeg)
30 серпня Державне підприємство «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром» та китайська компанія Aerospace Industry Corporation of China (AICC) підписали Угоду про співробітництво за програмою Ан-225, повідомляє прес-служба компанії.
Сторони висловили наміри у довгостроковому співробітництві, яке передбачає на першому етапі будівництво другого модернізованого екземпляру літака Ан-225 «Мрія» в ДП «Антонов» і поставку компанії AICC.
На другому етапі передбачається створення спільного серійного виробництва Ан-225 в Китаї за ліцензією ДП «Антонов». Обидва етапи будуть реалізовані за умовами окремих контрактів.
На фото фюзеляж другого екземпляру Ан-225 в цеху ДП «Антонов»
On August 30, 2016, ANTONOV Company included into Ukroboronprom SC and Aerospace Industry Corporation of China (AICC) signed Cooperation agreement on the AN−225 programme. In such way, the parties expressed their intensions as for long−term cooperation. The first stage of this interaction consists in construction of the second modernized AN−225 Mriya at ANTONOV Company and delivery of this aircraft to AICC. The second stage – organization of the joint series production of the AN−225 in China under licence of ANTONOV Company. Both stages will be realized in accordance with proper contracts.
Photo: fuselage of the second АN−225 at ANTONOV Company’s production facility
![Ан-225](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEideigfS8yb9Rok5a_0y7ECF5W6WBZXeMktjVx1_19QtVA7COv1lgCXWGIygJse5Cm6Nk9JvR3z12Q3h0zDsuK-7N9jtCPOMhfoHpO34aLLd0kM7lKQKmxqfqNc-YAsKlq_U3p_y9vMrRU/s1600/an1.jpg)
![Ан-225](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgSj2R5wBAMJt8k2v-Yy7TPkOf0FvjobYE6FTB4pf5roDEx7AXjm-izpzaFKLqhv96JIEBf6DPRF01NQQBRzozgZC2we86PlXUzj_XZ2Imky_ohV0-XunhwxAyHwVpqUCGC5xhHmPXMu1o/s1600/an2.jpg)
![Ан-225](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRyD2Y_bjBhnU3UuwDM8ylrIrygqIVAWSgf5TXz8JT1vIh7alIS6PxZi5mdWumnVX2NZBuCs0hbvfuiqWAJfl9hW7eFn0mw-CuWtLDKzdbTA6lE2pSQIZLcQcU67sGQ_hKkvgROE8u3Hs/s1600/an3.jpg)
![Ан-225](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhdoqsWCCnA68ijFkzcwZRlW6epRrA0jJ9uccFYX5VZ51V_sNBqr69DcuJbrMkZBCY5RBbmMIV9Aa5XdyTGPZFsRIDRBxw4Jn5z4dzjiPvyuXGb34XBjCQsVG2w0G9XKhP0dgo-XkwaKNc/s1600/an4.jpg)
![Ан-225](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjoxIm_mAEvkFF5OC_omdLZ7z96d6-TzV69snR0pqHisdMptiPUbkK3JURNJE6s6uyS5Ar16ywBfQLQwNvkknWwe-oRB5Q4dOeF7OpxHaV6_3X11XcYit8124LZ62Q1OBlGBHLBJAk1oMw/s1600/an5.jpg)
Використані джерела:
facebook.com/antonov.company.ua