![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhvS3HrQQYmLKknP6chK1ekWLL173fGSwapT_Cb5K4SCnEYFUQnDgkEVvCRJV9ZR7ZO53ZWZwooh-RiRr5wO1TzLgos26FXQKNuspfY0k4_mTGvLREQWIodXCjPnRs7q53B2eUeJXLV-RY/s1600/navy-recruit-center_650x300_2.jpg)
Сьогодні, 1 серпня, в Одесі відкрився вербувальний центр Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Головне завдання — підвищити темп комплектування кораблів та військових частин флоту військовослужбовцями військової служби за контрактом.
![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhtlla_jokTXGzHLZJu29JLrfn0S6ckFdPokMTGmRb7XJR9aeuUts6ZlX-ti2WNXE__Zcs9qZDY7oPVnT6MeulVBwmxPHrNIRr-XEuLo5JeFlrqRttCVN2mTv6KB4gLdGPMB-ihoB8SVsM/s1600/navy-recruit-center_1.jpg)
![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjCspUe9qtl6SmNo2n4vOngCVkUdspIHvAVbXncRSe05MU9yFpgjPnXKJ-5oGRCeg9xIPpjTuZMxwqOXqurg1d9_RctRzEp-LY924L39qgqB-L5kritzeb7u95x6MLfcgHPR1z_wO7dLJY/s1600/navy-recruit-center_4.jpg)
![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjKQL9w8qB28ThS5J-X7bzYh8KS2askR2wF_vfhC2cuLw2qk-p-9L6eFLhYI_Bwth9YE8DxSKzrOx9qIbmP90mAnDFCtGWtDpFcWELp2VVPH3T2CJtosxT2Xsj7bd9S9RkDkoUldymyMrE/s1600/navy-recruit-center_3.jpg)
— Сьогодні зроблено важливий крок на шляху створення професійних Військово-Морських Сил. Вербувальні центри українських ВМС допомагатимуть кандидатам з’ясувати переваги служби на флоті, обрати місце для проходження служби та супроводжуватимуть їх безпосередньо до укладання контракту, — повідомив перший заступник командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов.Усі громадяни, які бажають пов’язати своє життя з військовим флотом, запрошуються до вербувального центру Військово-Морських Сил, який розташовується у бюро перепусток штабу Командування ВМС ЗС України за адресою: вул. Маріїнська, 4 (кут вул. Пироговської).
![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjWTjiL0dZJSY5MFzZqD7TSlO58ilLk0g9PJeA4irVp2f_TOv3e0aLvytzkr6NVi2HDvxGEmAobJj9UUAiVIm2bzIZM8mZiCiUt_SA2jhWXBmmsVwHzRdF-GfQ5pq61sCf3HexYZej55Jo/s1600/navy-recruit-center_5.jpg)
![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh_JSo1_LrWz5luJOq_kcHKpMVo1ioPtihPd8PFB9Xml9MaaocN9C0VJP5R-VQxhnq6QTIuTIJyafH9kjZ0kYj_KiIH6-9TE06LE_ZzLyyob-fpRvGD04pmgNWiPkMT2meI6ONCX6QDBkE/s1600/navy-recruit-center_6.jpg)
![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEis3gMfT85dp1qjPEhYwima52Oc3e9sT8b4QXDD_wwGSDghiufxjfOQIOUTEm9C1O4RAPoe8O6tyLVBeCCkWNGzmGmJkPHJWGLLtpJ-PRgCUxYL_9Zi1VwzCXE2VeSg78I1zirWNrUI7ng/s1600/navy-recruit-center_2.jpg)
![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhH-oA9MLG7eh6Rz53gOLZM0v0wO743GkNYIto9-iXU_UaHot_OdnVoGv_dKo7VwwDsxQpkyCzzjw-S6pbZna5Kfoxy3lA0zsV8hnkblEb5er2NqLKHLFy0I6DUUo-PvwcMQxrF3siiuHg/s1600/navy-recruit-center_7.jpg)
![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8EYU3J23HdrymDGaTtgkCxG0_n2AJLMJKZcwl4qDqFuDyLZ5z6a6N8U0NGCdqW6VcwZ0c3puhwf3pZRRn73opCjzroTaAnFuSC2nH9Xf6JX_52cCc8IGXNJHWryNjt3fKDXG5ZMRDG4o/s1600/navy-recruit-center_8.jpg)
![Вербувальний центр ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7wmr2J1sHcNuJr5wn86Jc-2t2jGqKDUNSBlwznandjaQbAGZKoaTfxUVGO5vsi9ejNlhoTFPGm_0LFjFHe0tt3wwgmxHn4cqwgyZ9Aq2vhvOcy3laNHP27X-WCKzr4yfFXtI0bOD4kQU/s1600/navy-recruit-center_9.jpg)
Прес-центр Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України