Нацгвардія отримала від Міноборони США пікапи Ford Ranger Truck та мікроавтобуси Ford Transit

НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit

Минулого тижня Агентство із зменшення загрози Міністерства оборони США через посередництво каліфорнійської фірми «Parsons Government Services» передало 5 автомобілів Ford Ranger Truck та 8 мікроавтобусів Ford Transit Національній гвардії України.

У межах багатовекторної міжнародної співпраці із забезпечення глобальної безпеки – це не перший акт матеріально-технічної допомоги підрозділам та частинам НГУ для реагування на загрози, що виникають. Раніше Агенство вже надавало броньовані автівки «Козак» та МАЗи.

Майданчиком для доукомплектування та передачі стало приватне акціонерне товариство «Науково-виробниче об'єднання «Практика»». Зокрема, пікапи були дооблаштовані GPS-навігаторами, відеореєстраторами, антенами для рацій тощо.
«Машини шикарні: швидкі, мобільні. Сучасні дизелі. Їх можна використовувати для переміщення груп із кількох осіб, перевезення невеликого вантажу. Ті, хто їх отримає, – думаю, будуть у захваті», – поділився своєю думкою старший лейтенант Андрій Білошниченко.
Представник від підприємства «Parsons», Телл Бреннон, розповів, що вони передають ці авто та ще вісім мікроавтобусів Ford Transit Національній гвардії для підтримки дій зі скорочення загроз.

«Транзити» вже переобладнуються під конкретні потреби, згідно зі специфікою виконання завдань з оборони та охорони.

НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit НГУ отримала Ford Ranger Truck та Ford Transit Фото: Єгор ЖученкоВикористані джерела:
Офіційний веб-сайт Національної гвардії України