![клістрон для РЛС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzjQ-mgfu5fmDE0lAMp310ag-yel4tTn2d5zkJfkMCVBG-kcMckn1rH5lpqLK-8sCuIgQdMQXZ9NrhVfU908IjLh7O4XDZLMznd0PY_Ms7hsGMn-Q0DGiVUzBBPE2aY9u9pWuMW07bLC8I/s1600/klistron.jpg)
Зокрема начальник відділу технічного контролю ДП «Генератор» Володимир Ситник разом із колегами презентував електровакуумні прилади надвисоких частот (НВЧ) діапазону - клістрони.
Без цього обладнання не може працювати РЛС зенітного ракетного комплексу. Адже підсилювач сигналу НВЧ, який має хвильовий характер і подається на антену радіолокаційної станції ЗРК, дозволяє отримувати координати рухомої цілі у відбитому сигналі.
Завод «Генератор» — єдине підприємство в Україні, яке може здійснювати регенерацію цього типу виробів, його ремонт та часткову модернізацію. Так наші ЗРК С-300 отримують друге життя, як би банально це не звучало. Важливо зазначити, що заводчани відмовилися від іноземних постачальників і повністю розраховують на власні сили та можливості. І їм вдається не реанімувати наявні прилади, а покращувати їхні параметри.
Використані джерела: Народна армія