У ньому взяли участь 29 команд (19 з Нацгвардії, 4 цивільні та 6 з інших силових відомств), які виконували різні вправи та завдання, характерні для представників цього напрямку.
У завершальний день змагань було проведено снайперські дуелі. Пари були розподілені за групами, з яких перші дві команди виходили у наступний раунд за умов здобуття найбільшої кількості балів. Наступні етапи були за системою «на виліт».
Тож «дуелянти» за сигналом на швидкість долали коротку відстань, займали визначену позиції і вражали ціль на відстані приблизно в 450 метрів. Перемогу здобувала група, яка швидше вразила мішень.
В загальному підсумку перші 5 місць здобули військовослужбовці Національної гвардії України.
Учасникам вручили спеціальні рюкзаки з необхідними елементами амуніції снайпера. Переможців нагородили кубками, іменною зброєю та приладами нічного бачення. Після урочистої частини була проведена виставка зразків сучасного озброєння. А компанія «Зброяр» провела лотерею, за результатами якої одній зі снайперських пар (від Державної прикордонної служби) пощастило виграти новеньку гвинтівку Z-15.
![снайпери Нацгвардії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiPkbBoQ0xZkqtZ9zW1W3i9xwVCanxig_1jn1r4dF_Lay1rZNuIlIzhqYOZnDgwXuVE9HW6sxdrZVQZ32ohy8npNlDu_8CT8IpDbq3QHHo6o8jim9sOHORuv59N2ifYgXNNA3nvRIXmyaTE/s1600/img_6776_1.jpg)
![снайпери Нацгвардії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgetkZlA4wWVzilQdLCZOBO3On_Iy6AyDAVihsb7lKWQLe7espt8dPKlfJQNRT42_V2G8R_w6Pg-DBqAuWDorrQ5LLtUK1duzsD3gmMFqoD3cUQ9w_VK0MawaYz8HYJs0iLsZjkOHEfLemS/s1600/img_6783_0.jpg)
![снайпери Нацгвардії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjmuMN0fBt4UPG4ilOUXzvIatvCphpDtTZrxjj9yN03SMNH3JqLnRRhNLcy43wKi0nTuVhWWoX7qVdi07gxPAJDLYq551KUGEawIXLeBfmvKHcF6i6IpnPPqLewd_plXqMX8pGWCOAzWH_/s1600/img_6811_0.jpg)
![снайпери Нацгвардії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEglobgh8FP783OsWt2J0xjSyZaLpEhcio1JB7UB83GHfQK_w4CYKbM7sTNXCn9O6fXEMHx5bo3EPYxSNLrjjqNr75Oky-CTpOxoDugg0Y1sNDdwTZQCM61O7al9g-xwjT2y4_IDVCgPhhFW/s1600/img_6849_0.jpg)
Нагородження переможців проводив командувач Національної гвардії генерал-лейтенант Юрій Аллеров. «Я маю відчуття гордості за кожного з вас за ваші досягнення. Це дійсно ваша праця і гордість країни. І справа не в дирках, які ви робите в мішенях, справа у відчутті «ліктя», співпраці і спроможності виконати поставлене завдання і Ви сьогодні цього досягли», – підсумував він.
Після нагородження учасники змагань оглянули виставку зразків сучасного озброєння.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Національної гвардії України