![інфраструктура ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh4taj-7D0uSNOsAFJk1zJ3hMStZ20G4Hz-dwGyJPdvKkrIFVtmg81SzZad_QBf86AYalWSLSd_IbEFGdyhibvx7PWebis2KgSkJbbltHBVTzZ1TG-ZK6jA2kmUwgIDTY46nBFm2KFbAIgv/s1600/ump-infrastrukturavmsodesa_650x300.png)
Командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, сьогодні, перевіряючи на Одещині хід ремонтно-відновлювальних робіт в одному із військових містечок, оглянув відповідні об’єкти, заслухав доповіді посадових осіб nf уточнив завдання.
Віце-адмірал Воронченко наголосив на важливості оперативного вирішення завдань з відбудови військових містечок, адже, за його словами, захисники України по поверненні з району виконання завдань повинні проходити службу в належних умовах.
Читати також: Командувач ВМС ЗСУ про розвиток інфраструктури флоту та берегових військ
Використані джерела:
Прес-центр Командування ВМС ЗС України