![На Хмельниччині закінчився черговий курс саперів від канадських інструкторів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFIOC594fZ0pxzJNwuCsMBys-Epo4lWiRUHwQSqBwxKeB8F7p6fgSjqruYJD_tQ5yptyAtYwkU3p_Tas4Xt9NwEs_IQzaRWAI2fNNbWDonhuoTM7aakoNntPLUhQjst2hNUeATb30UJVHY/s1600/ump-saperkanada_650x300.png)
Сьогодні, 14 лютого, в 143-му центрі розмінування, що у Кам’янець-Подільському, урочистою церемонією вручення сертифікатів завершився черговий курс з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв (СВП) підвищеного рівня.
Загалом сертифікати про закінчення курсу отримали 15 військовослужбовців Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, які протягом 1,5 місяця переймали у канадських колег уміння та навички боротьби із СВП за стандартами НАТО.
Всього з 2015 року канадськими інструкторами на відповідних курсах підготовлено понад 160 військовослужбовців Центру розмінування.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua