Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 28 лютого 2017 р.

Україна розглядає питання придбання військових кораблів у західних партнерів - Воронченко

28.02.17
Ukrainian Military Pages

Розуміючи потребу України в кораблях, західні партнери, де кораблі виводяться з активного складу, можуть передати за схемами оплати ті кораблі, які за віком цілком влаштують Україну, і це б вирішило питання комплектації флоту бойовими одиницями. Про це в ефірі 5 каналу розповів командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко.

«Групи виїжджали. Одна група офіцерів ВМС повернулася, не можу називати країни, бо не маю права, повернулися з за кордону, де позитивно розглянуто вже одне рішення. На вересень ми готуємо другу групу, тобто країни-партнери, ті які нам зараз надають допомогу, це питання розглядають як перспективне», – зазначив Воронченко.

«Україна – транзитна держава, і ми повинні як ВМС забезпечити мирне плавання всіх судів по Чорному морю. І одним тральщиком, тим, який ми забрали, «Генічеськ», ми не зможемо вирішити весь цей спектр роботи. Було розглянуто декілька варіантів, ми прийняли рішення, що за той ресурс, який у нас, є ми будемо здатні придбати собі мінно-тральний комплекс. Теж саме опрацьовується з придбання кораблів прибережної зони», – додав він.

Повну версію розмови дивіться у відео: