![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhIqC9KqjStiAs9a_ur3J5fOJfhoVaH7zqUPQAtUqZxrRhdUHFR4ZKyQr0DgoAKlfKfeT-dn9RAM9iQf_FpQqJ7ivCzLBRBCWq3Em4Zikmzck1LEV0VUFjpq0DHmu-HgLzF2e2w6PvHijCn/s1600/ump-10mabr_650x300.png)
Рівно три роки тому, 3 березня 2014 року, льотчики Сакської бригади морської авіації ВМС України підняли свої машини з аеродрому Новофедорівка в Криму і перелетіли до Миколаєва на аеродром Кульбакіне.
Цей переліт був єдиний (на жаль) прикладі продуманої і чітко спланованої операції з перебазування техніки в ті тривожні дні. Бригада і сьогодні залишається найбільш бойовою і підготовленою одиницею Військово-Морських Сил, і про це невеликий фоторепортаж від «Думская».
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEizJ806AJ40XB0tq4rS9KKnd3lDNxGZ7tU2bLpqzcm_DpaICbClpm4YqrMUqEotD11Nj_monqmPGq0jXhPNxfKu5yEBwRpt9L6aPrqeumpmKWttA0O0geWOFpwfNnjqSbNQ0LoG34kQplJn/s1600/10mabr2017-1.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiPmi02nO9m3YXtMJto1aviUEPP92Ssjc4JDGM_oIzfRb8-yKBwnC3wiwSf5OLbRe6aWkBuVytx9voWqBwh3PCfCGylgeHpz6-FR_Hf1Uz8Lf0R5GXZgFjGmGFZxaYsdyST-DZCIVvsVzGt/s1600/10mabr2017-2.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzJJ1F9rSC2-dJOTvoTEgMCV43Fk6MbOvE141lt4VgXePsQ6RLAoa1opRDGSFZElOZdeLI3-Ik713bEBn5vJx-PjtcBw3klI57AF1quioDcR7OF23wUxCmee5Vbuu9cQvLeDcfqsLb5rPi/s1600/10mabr2017-3.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEie8_cimrmHH63mAggHNcIrJYduy-rlo5y8SOPNNg2wXMXwzorm1wvITmNk7RhrBhtr0lW_YOYVLt-fSpvek_wJoYdBOsWI1o9Hbz7UZxPXrB69pMrBktN42DFNIApPN_9KmyIsjeV0jG8w/s1600/10mabr2017-4.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-3jDOi_Nt6FktNCv_heVTBCihFVyvlT_6C9A7n9KyRJK-988Q3Zgq870IFzLe4dgNr0H22vUlz2txeDmvSSoPGBGy_kf3MQTBdSG_SyXenK7LTWlPHXjh2fuFQt0Ilq8-JneTd30k5YVc/s1600/10mabr2017-5.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgGkkd2o67qWzAdSiCWpijUuFQbt1R1KOpKY5qP-3AZ4BOg7MtNlk_KudqGLVK2O6vIlr1Snk8vF21EHPvIizh_ocCukyFk4dqOP5rcXNhWK_g9ivwyduIPyVhcgbv-jHRrM4gEU3WV_hVg/s1600/10mabr2017-6.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiSNql6YCBoVKfCzz8hb8acndG15Na1KMgTC03j9UNZufptr-hFSVl5IAv46C0xqyF6He3Cmg_UoX6WqaB3MtdXjMPtalL5LNYOxCU-69gpFJoLG4QrOQmvz0qlmJVnbG6hoyCoxtTvCn79/s1600/10mabr2017-7.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1037yf79_aor9_LB9UZnIUdrVGjIfgGHsUEITGu3DWAM2iRP66I7RfRlyzEuZTtmkCsd3pARkX-JlC83v1l17d93xgE65dan2w0UJrArj9bqwXzlmoPr0gAd7myJS-o6CkVtFtdkZKvnh/s1600/10mabr2017-8.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEioapoAglRFvVYX4d7EfIlPIyG0oTNraz1RSN5fwaHB8xTkrbcUrb5jJoMZ9QFE2S2Lc07N7SN6X_-oRtyWDAom3-q7Q_sWVBcG3vrdQ5Bl51bUJ06tzmmP6UzsuHKUVI6sCza0IEgK_DuN/s1600/10mabr2017-9.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjqJZD5AQbXwVQwUah-UmNXs_z_jkOfKaKoWxp3egs5rEAGjyDK9c6yWhOUFjXJ4GT1dINRGLBuMCgyQ19yjs8fxawZinu_-FMkLFf6DC9EKil95uXnxmPUZEXBxkb2DWk2M1reDykQCFf1/s1600/10mabr2017-10.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHjJE3E4a0_EnOtYck4MQXrStPYEXfc2fNhIs3tfvV6R8xWa9A5Sxk_HUN9ouWUA-Sr5U-jxfRbaFysGZhDA9Tfkn3EWozF8WFPetjqqgZ0XMP1CikAJ0gAQmAscbz0Ed2ihfGDuel6t7u/s1600/10mabr2017-11.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgyCSU662BFF6EIcOs3B3-9wSGOhbPFQbnS1_ELDmHjIf-hLUbjtt0WvEk0qX8xoIhpUWisl4AFENmjtQxX1gZoRAQtWjwmueV8xi0-31B5FVFHLGH-jfIwOI2Alt9qvlm7nFA9fBrL832a/s1600/10mabr2017-12.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLHcVP0K35RWGr6SIKNlGgqrGJDquwelzw3qQKdtQgB3oAwKLfYmHwHnUPD6t_XtoH1Zi0FKVemqh4ygBfv6a17qGOHgt7Bf1ONCA2NrxQk8xePkEsch-dPLEbaAgaO12lQ1ibr0XzjG24/s1600/10mabr2017-13.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiBgb8hqN8e8Fz3iQuBgxNeoyLXDEpnFWOsaAta0nyxIHcP1S0kplcBWqbMbRsQ3BWBgxYXwPU6XLFehlP2E7ueRS2QePNsMcQKCO-856EjMNSrU9XyJKNYJzEljwT-AmMqEPz1NCrl9zT7/s1600/10mabr2017-14.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg0SRIDSEAzB1hG6j-Ijz8BLdVWb7iAvUe0kEf_J74uhz8vF4UHhNdMmt5SS1BZ_rA5CwNqhJTvyHiE7CKtz8Jxu12FDkVGPdfQw_gbokUtnuzca0fzr8fBFV7D6yKzeroaV5r0Rx2ZCVwI/s1600/10mabr2017-15.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEic8MUmUWCJGlai-mdTOgvVUYcVTJC2Rw9p2Van5ko0Oyund6y0veK6al_v4niwZwdV9jUd3TLYUTA_rslhKyZmtFCekEQk0EDgCBXTMT2dR99Nh9C-4hiLktRMH_qZfq1mGChtdEvoFuXU/s1600/10mabr2017-16.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiCRnm1uCKldnjeqFpMDq7BeJY289YAEa-fbWKlSJgpzHvwxhyj_KGspGB5X9hPMJDC1PN4Hanz4BMk13E8VOkA0c_65W-35Lh7H5imj23XsI6r76XM6Qd2PpsqOY1ftQiXAhnsFOkKX9PN/s1600/10mabr2017-17.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjFDqBcMyL0CDarI_ke34l3S9ikL0crOz5LctiHPM_F1RGB_XMwPoz3Hn86N2BbJUij6KqZtluli5pNy-Moj7cwGgcvGEeRhlkcJR__k7HuL7f1ORoVLNrPHS1qpp7gRho6b6atEw3UICgV/s1600/10mabr2017-18.jpg)
![Сакська морська авіаційна бригада: три роки після Криму](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgKrl_fg5xLHVp7L6qUMGdwk1LoqVnhsb_HuCo4x7uUhsnZRar776zBI-TnEDEDZzMbn2GMfG_iVhFglGzH6wb3bfhCDpTX_2JDJhJISDm8aqWK-Wl09IxY0JXznjS-Wj1pE44CN4-By4Rz/s1600/10mabr2017-19.jpg)