![Ан-26 Повітряних Сил](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjCyiJaYUeg45w89UGVclzw6rXeZlW01PAUPU5QPu0jrSS_OvHuoQXeE8-ENKQtwKxejOedwi0EWbZaKkCiBY_91g85oVfdRJnH3S5HGIk6-7IjK_Wg48rUkYQEzf8fdEuj-FNcgygxnJaf/s1600/ump-an26-repair410za_650x300.png)
28 березня 2017 року на ДП «Завод 410 цивільної авіації» прибув черговий літак Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України для подальшого капітального ремонту.
Це вже третій літак Ан-26 Збройних Сил України, якій прибув на підприємство для ремонту за березень. Першим, на початку місяця прибув літак Ан-26Ш з бортовим номером 71 «жовтий», що знаходився на аеродромі Чугуїв та тривалий час не літав, а 13 березня прибув літак Ан-26 бортовий номер 08 «синій» («Рятунчик»), який належить 15-й бригаді транспортної авіації.
Крім того, 16 березня, на завод для капітального ремонту прибув літак Ан-32 Міністерства оборони Народної Республіки Бангладеш.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДП «Завод 410 цивільної авіації»