![Ukrainian Military Pages - Три роки боротьби. З днем народження, «Азов»!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjzrNc0kBLU4-uz_2Z1Ruq9lMrFZufQo09h1uwsp6-tnRU3sobJCJv_TP_zI4caeufQij0gzAadvOkBu-d7n3RDr9ULMgtFT7OZNs76pfVJuYQ0KUiPM7MmrOYlYY4HEeJw_-rBHCoDejEW/s1600/ump-azov-day_650x300.png)
Сьогодні полк «Азов» (ОЗСП «Азов» в/ч 3057) Національної гвардії святкує третю річницю з дня створення підрозділу. 5 травня 2014-го, цей день навіки закарбується в літописах новітньої українсько-російської війни.
Рівно три роки тому кілька десятків чоловік з різних куточків нашої держави згуртувались під символом Ідеї Nації, щоб боротись проти окупанта.
За цей час «Азов» пройшов чималий шлях: від «Чорних чоловічків» – хлопців без військового досвіду, але з палаючими серцями – до професійного і вмотивованого військового підрозділу, кращого з найкращих у нашій державі
![Ukrainian Military Pages - Три роки боротьби. З днем народження, «Азов»!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjeSe8-2G2OXLGI58p5RtMqfr1ssDWvSkQnwOM672iq35Vnxy99NGQNqsh592SN0jj0APC4b9lHN416zlDScPL2TffjBYFGOX1JiKbtCT_ql1ZA0Ys5yyM3DCx8Wy14UA2SKrZtHevi1_K9/s1600/C-mYeEMW0AIC3sd.jpg)
Історія «Азову» повниться героїчними вчинками, подвигами, перемогами. У вогні важких запеклих боїв за Маріуполь Іловайськ, Мар’їнку, Широкине кувалось справжнє бойове братерство азовців.
За три роки добровольчий підрозділ виріс у масштабний рух, що вже охопив всю країну, та продовжує зростати й міцнішати щодня. 5 травня 2014 року стало рушійним днем для кожного з тисяч патріотів, боротьба яких триває в лавах азовського руху як на військовому, так і на цивільному фронтах.
![Ukrainian Military Pages - Три роки боротьби. З днем народження, «Азов»!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgQznzRDHr-K085FBikFzwVMJPKEUWUlP3nfvQzUAbz8z_NV2Ph39MtREdB0-WYD4kF7kw2Duhr43veKl7o0ksx2-fxhM3CrToEY4rQPqEoiqjjdXKCYzpylKzHaxlazee-IDeE73C1eKLX/s1600/0050+Guns_%2526_Military.jpg)
Більше 30 героїв втратив полк «Азов» в операціях зі звільнення українського Донбасу, тож ці три роки довели українцям, що кожен, хто одного разу назвався «азовцем», стоятиме на захисті Української нації до свого останнього подиху, і наші полеглі у боях побратими стали тому залізним доказом.
![Ukrainian Military Pages - Три роки боротьби. З днем народження, «Азов»!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgXIC2mlY5Al_Oy9XN8xTOdz6H26XVKjUCcojmOd8lD5yws7ow2CjIAAWYIftYDUaPKEcaVOxcrWPC0gHyRfYqDSP4nanNfAyOpUBWGPvW9Pi2XiP8spgeICSDdI0zpKXvPsHP7moZ99A-o/s1600/0063.jpg)
«Азов» – це вірність до кінця, це міць, це постійний рух вперед і саморозвиток. Попереду у нас ще багато роботи над собою, славних звершень і досягнень.
Дякуємо всім, хто з нами, і вітаємо з черговою річницею, яка насправді є тільки початком шляху, що очікує на всіх нас далі! Тому вперед, лише вперед, до перемоги!
Використані джерела:
Прес-центр ОЗСП «Азов»