ДПСУ розпочинає відкритий набір в реформовані підрозділи внутрішньої та власної безпеки

Ukrainian Military Pages - Держприкордонслужба розпочинає відкритий набір в реформовані підрозділи внутрішньої та власної безпеки фото: dpsu.gov.ua

Державна прикордонна служба України розпочинає відкритий набір до реформованих підрозділів внутрішньої та власної безпеки відомства в рамках пілотного проекту «Нове обличчя кордону».

Набір проводитиметься на конкурсній основі та відбуватиметься на посади в Управління внутрішньої та власної безпеки «Центр», «Схід», «Північ», «Захід», «Південь» та «Азово-Чорноморське».

Конкурс проводитиметься серед військовослужбовців Державної прикордонної служби України, військовослужбовців інших військових формувань, представників правоохоронних органів та цивільних громадян України, які мають вищу освіту та проходили підготовку офіцерів запасу, військовозобов’язаних (у т.ч. військовослужбовців запасу).

Загалом планується відібрати близько 300 осіб.

Партнерами проекту виступають Посольство США в Україні та Міжнародна організація з міграції.

Процедура конкурсу розпочнеться з електронних анкет кандидатів, заповнити яку бажаючі матимуть змогу на сторінці проекту на сайті Держприкордонслужби.

Подані анкети оброблятимуться автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства. Кандидати, які відповідають вимогам Держприкордонслужби, допускатимуться до участі у подальшому відборі.

У свою чергу Держприкордонслужба пропонує престижну стабільну роботу, гідний рівень грошового забезпечення близько 9 тисяч гривень для старшинського складу та 12 тисяч для офіцерського складу, перспективу кар’єрного зростання, соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, професійну підготовку за міжнародними стандартами тощо.

Детально ознайомитись із умовами конкурсу та переліком посад можна за посиланням http://dpsu.gov.ua/ua/anticorruption або в Call-центрі за телефоном (044) 239-85-35.