Харківський бронетанковий завод підготував для десантників чергову партію танків Т-80 (відео)

Ukrainian Military Pages - ХБТЗ підготував для десантників чергову партію танків Т-80

ДП «Харківський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», підготував до передачі чергову партію основних бойових танків Т-80 для Високомобільних десантних військ ЗС України.

Нагадаємо, що танки Т-80БВ надходять на озброєння танкових рот десантно-штурмових бригад Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Силами Харківського бронетанкового заводу за короткий термін було проведено цілий комплекс робіт із відновлення двигуна, трансмісії, ходової частини, електронного устаткування, системи управління вогню, підвищення захисту машини та інші роботи.

Необхідно зазначити, що по результату ремонту, кожен танк пройшов приймально-здавальне випробування на полігоні, під час якого були перевірені всі системи танку, включаючи виконання стрільб та пробіг на 100 кілометрів на спеціальному танкодромі.

Саме цей процес і зафільмувала прес-служба концерну. На відео зафіксована перевірка точності вогню зі 125-мм гармати, сила пострілу якої викорчувала стовп, а також ходові випробування, в тому числі подолання спеціальної гірки.

За свої швидкісні властивості, який забезпечує газотурбінний двигун з максимальною потужністю у 1250 к.с., що розганяє Т-80 до 70 км/год, у військах цей танк називають «летючим».

Для втілення плану з підвищення вогневої міці десантно-штурмових частин, підприємства ДК «Укроборонпром», в тому числі і Харківський бронетанковий завод, за короткий час поновили технологічний процес відновлення танків цього типу, які на той момент були вже зняті з озброєння та роками стояли під відкритим небом. У результаті цієї роботи, у п’яти бригадах Високомобільних десантних військ Збройних Сил України сформовані танкові роти Т-80БВ.

Ukrainian Military Pages - ХБТЗ підготував для десантників чергову партію танків Т-80 Ukrainian Military Pages - ХБТЗ підготував для десантників чергову партію танків Т-80 Ukrainian Military Pages - ХБТЗ підготував для десантників чергову партію танків Т-80 Ukrainian Military Pages - ХБТЗ підготував для десантників чергову партію танків Т-80 Ukrainian Military Pages - ХБТЗ підготував для десантників чергову партію танків Т-80 Ukrainian Military Pages - ХБТЗ підготував для десантників чергову партію танків Т-80 Ukrainian Military Pages - ХБТЗ підготував для десантників чергову партію танків Т-80Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»

довідник озброєння і військової техніки