«Завод 410 ЦА» відновив черговий літак Ан-26 для Повітряних Сил ЗС України (відео)

Ukrainian Military Pages

ДП «Завод 410 Цивільної авіації», що входить до складу ДК «Укроборонпром», виконав капітальний ремонт військово-транспортного літака Ан-26 на замовлення ЗС України.

Фахівцями заводу була проведена кропітка робота із повного відновлення всіх систем літака, завдяки чому, повністю відремонтований та модернізований літак посилить українські Повітряні Сили. Також, Ан-26, що має бортовий номер 56 «синій», отримав нове електронне обладнання, яке дозволяє йому брати участь у сумісних із країнами-членами НАТО операціях.

«Згідно з вимогою Повітряних сил, була проведена модернізація літака, яка торкнулася поліпшення систем зв’язку, навігації, приладової і іншої бортової апаратури. Ця модернізація дозволяє здійснювати польоти на міжнародних трасах, завдяки чому, цей літак може брати участь в спільних діях з силами НАТО. Зараз на ДП «Завод 410 Цивільної авіації» працює близько однієї тисячі фахівців, саме завдяки їхній праці, цей літак знову підкорює небо», – зазначив Генеральний директор заводу Ганькевич Віктор Володимирович.

«Під час капітального ремонту літак розбирається до кожного гвинтика, після чого йде його промивання та очищення. Потім – дефектация, коли кожна деталь і агрегат проходить ряд перевірок і приймається рішення про необхідність ремонту чи повної заміни. Лише після цього відбувається збірка всіх систем літака, яка проходять строгі тестування», – прокоментував Перший заступник технічного директора-головний технолог Жученко Віктор Васильович.

Під час передачі Ан-26 були присутні заступник директора з безпеки ДК «Укроборонпром» Михайло Кондрат, директор ДП «Завод 410 Цивільної авіації» Віктор Ганькевич, Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України, генерал-полковник Сергій Дроздов та Головний інженер авіації Повітряних Сил – начальник управління Командування Повітряних Сил ЗС України, генерал-майор Петро Скоренький, а також представники військової частини, де буде експлуатуватися літак та працівники заводу.

Ukrainian Military Pages

Варто зазначити, що ДП «Завод 410 ЦА» за 2014-2016 роки збільшило чистий прибуток на 638%. У 2016 році чистий прибуток склав 150,2 млн грн, тоді як у 2014 році підприємство отримало збиток на рівні 23,5 млн грн. А висока якість робіт підприємства підтверджується і тим, що у 2016 році було успішно пройдено чотири ресертифікаційні та наглядові аудити на відповідність міжнародним сертифікатам ISO-9001, NATO AQAP-2120 та авіаційним правилам PART-145, частині 145В Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що прес-служба «Укроборонпрому» підготувала спеціальний фоторепортаж, показавши головні етапи ремонту та відновлення крилатих машин на ДП «Завод 410 Цивільної авіації».Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»