В Ізмаїлі розмістять батальйон Національної гвардіїПро це повідомив Міністр внутрішніх справ, під час робочої поїздки на Одещину 10 червня. Введені до Ізмаїла сили Національної гвардії нараховуватимуть близько 400 осіб, які взаємодіятимуть з поліцейськими і забезпечуватимуть громадський порядок.

«Це будуть гарно підготовлені озброєні воєнізовані підрозділи, які, за необхідності, зможуть дати рішучу відсіч», – повідомив Арсен Аваков.

За його словами, введення нового підрозділу НГУ відбувається планово, відповідно до стратегічної лінії, що передбачає нарощування державної присутності у Придунав’ї і Бессарабії до необхідного мінімуму. Міністр нагадав, що посилення присутності поліцейських і гвардійських сил, у сусідньому Болграді, знизило злочинність вдвічі.

«Сьогодні починаємо процес введення додаткового підрозділу Національної гвардії, який буде розміщений тут, в Ізмаїлі, для забезпечення громадського порядку і безпеки жителів цього регіону», – сказав Міністр внутрішніх справ.

Своєю чергою командувач Національної гвардії Юрій Аллеров підкреслив, історія Криму й сходу країни дають підстави бути максимально пильними в Одеській області і вберегти цей регіон.

«Враховуючи складність обстановки, присутність Росії в Придністров’ї, не зовсім зрозуміла політика країн, які межують з нами, ми повинні мати тут силову структуру, яка разом з іншими підрозділами, забезпечить порядок. Загрози, які існують в середині нашої країни, показують, що ми можемо бути тільки сильними, тоді нас будуть поважати», – заявив Юрій Аллеров.

В ході робочого візиту, Арсен Аваков побував у Ізмаїльському прикордонному загоні та Ізмаїльському навчально-тренувальному загоні морської охорони Південного регіонального управління Держприкордонслужби України.

В Ізмаїлі міністр вручив прикордонникам ключі від 9 службових квартир у новому будинку, який було переобладнано з колишнього казарменого приміщення.