![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh0FZ2zamf2fQe4yKW8Zyiv6G2Awm6iq31UOz0L1IMDp_w1gXoRUEkq7pCB1G2i7aeH3_4p4uL9GMAtEvGs1WXJldjxDVeCp20oBu-b9EKoU5iMi0mb6A-iwGv8EA5CXzrgxEW1bHLXye_L/s1600/ump-LEBOURGET2017_580x250.png)
Делегація ДП «Завод 410 цивільної авіації» в складі об’єднаної експозиції ДК «Укроборонпром» на міжнародному авіашоу LE BOURGET 2017 (International Paris Air Show) провела низку важливих ділових зустрічей, що мають стратегічне значення для підприємства.
Делегацією на чолі з Генеральним директором Віктором Ганькевичем проведено ділові зустрічі з компаніями Boeing (aviall) та Embraer, презентовані виробничі потужності заводу та обговорено можливі напрямки співпраці.
За результатами переговорів з компанією Rockwell Collins (Cedar Rapids, Iowa, USA) відбулось підписання Угоди про наміри щодо постачання та обслуговування сучасних авіаційних комплектуючих. Це є першим кроком в укладанні глобальної угоди про співпрацю між ДП «Завод 410 ЦА» та компанією Rockwell Collins.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДП «Завод 410 цивільної авіації»