![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj6uf5z7tg9vXnsVJAbB7MfjnUu18Mw1iDKsrABF6wkQvIXG9VNS3g_znTEMxbS1H001Y3qarLf5B6tFqwhWUIDctCr5fV2acl6PG6fbTfBR_QkQHquI2csvwSzRPtoQfJfW9L7G7BILiYC/s1600/ump-engineer_580x250.png)
Першого червня у Кам’янці-Подільському по сусідству з 48-ю інженерною бригадою урочисто відкрили 201-й навчальний центр Головного управління оперативного забезпечення.
Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич, який прийняв участь у заходах.
Новий навчальний центр розрахований на підготовку 500 фахівців, за різними військовими спеціальностями: інженерними, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, військової топографії.
![Ukrainian Military Pages У Кам’янці-Подільському урочисто відкрили 201-й навчальний центр](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjaHp9pBc7yqgDDsUB_goQt_qhRtSmY2QK4fAUf-SWIh_1LsQXNsithKCWiza3RUxA4aYH_LlNCtiAlyV7mqM4j-4jp9IQ0QTTLrbltKDL4sLUGx7GH556bsuL0H771579BCGDZfiokOJBS/s1600/201-01.jpg)
Командир 201-го навчального центру ГУОЗ (військова частина А1884) полковник Василь Світак, зазначив, що у центрі готуватимуть фахівців за 38-ма військово-обліковими спеціальностями. З них лише 10 спеціальностей – за напрямком для військ РХБЗ (радіаційного, хімічного, біологічного) захисту.
«Готуватимуть спеціалістів для різних видів Збройних Сил України, в тому числі для Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Сухопутних військ та Головного управління оперативного забезпечення»
![Ukrainian Military Pages У Кам’янці-Подільському урочисто відкрили 201-й навчальний центр](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRWMjuOn7W72by_xAbOl-DXGmU066BJO6a_Nop58AiudTBSZIGA7yPmeiQuG_cLxHJrb-pOQiiUYslcKsOv9HZuIWAdEd4QIg6ITi4s3mO3wqAlmgwV9w2QzF0QjFkcT6gF6pjs4hQxB0J/s1600/201-02.jpg)