![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiT9-SBBHoO_Cz91p4deEC1XWMDwxJIyXArHpyHHXd47G3Q1x5XF6pguRA0gSzQOJN6mW9gHqvabtFL_cS9PEVf5RCMspw1dEk2btBLYc5MOGNrryMeJ7asr1sYLjPm09P-g1TT7N2GFVfL/s1600/ump-RT_580x250.png)
Сьогодні, 22 вересня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилося українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «Швидкий Тризуб — 2017».
На церемонії закриття, яка відбулася на стадіоні військового містечка «Центральне», вишикувалися військовослужбовці усіх країн, що брали участь у цьогорічних маневрах.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgTyaOQRA6xGWj5MYleM2ToE-V9Rh13jV3_Wk7FsH-n-H4W2e7eXgbIPbQ2Bwa4paRNYVt-90eBg9nklTZUtXw5vAE_2OmtZRDTYz0Sq_dR9KRabyaWXmQXlpUR1t1VEQasHqIXfaL4Jpzu/s1600/2.jpg)
Звертаючись до учасників навчання, співкерівник від української сторони полковник Сергій Літвінов наголосив, що завдяки дружнім відносинам з іноземними партнерами військовослужбовці ЗС України мають можливість підвищити свій професійний рівень за найкращими світовими стандартами, а також поділитися власним бойовим досвідом.
— Два тижні навчання були сповнені подій, що вимагали від нас вміння швидко приймати рішення та брати на себе відповідальність, невпинно здобувати нові знання та практичні навички, діяти разом та пліч-о-пліч йти до нашої спільної мети. Мета ця залишається незмінною — навчитись професійно виконувати свій обов’язок, як справжні захисники та воїни, досягати повного порозуміння та навчитись діяти спільно в інтересах миру та безпеки в усьому світі, — підкреслив полковник Сергій Літвінов.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-mAdgn8kRDvedqbmR6JPruNwQeTdr_GmZTgGAfPkTDZiwuFssucT2XwiWMJaOCh6lT7pPgdfOfixm3KUdwqVe91mz3wjdAy7zVc4gnZZyuY2cthJ64nRRvWX8RrsQY31v7cDmgo7U3FlF/s1600/3.jpg)
В свою чергу, співкерівник навчання від ЗС США полковник Девід Джордан подякував усім учасникам «Репід Трайдент — 2017» за їхню активну участь на вагомий внесок у розвиток партнерства між арміями країн-учасниць.
— Найбільша цінність таких навчань — це те, як ми застосовуватимемо набутий досвід та знання в подальшому, — підкреслив він. — Тож, закликаю кожного з вас проаналізувати те, чого ви навчились тут, та інтегрувати отриманні навички у майбутні навчальні сценарії, щоб кожні наступні навчання були більш складними та корисними.
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiFtHcpTrxwhsLQyTJj8PgwINz4IquefCYxI3fbr__W1pe1i1fzVaYtyiowkOxz6f0rpygkyk4cTHKs4YOwGag1qyDfioJzM6LBPSqZ5h68o3wlLfl0ZsIm2N78VH9T-8J3gHrGSLQ1eX5J/s1600/4.jpg)
В урочистій обстановці військовослужбовці ЗС України, а також американські солдати під гімни обох країн спустили зі щогл Державні прапори України та США. А кожен з учасників багатонаціональних маневрів отримав іменні сертифікати.
Нагадаємо, цьогоріч у військовому навчанні «Репід Трайдент — 2017» взяли участь близько 2500 військовослужбовців з 15 країн світу. Окрім України та США, до «Репід Трайдент» залучалися військовослужбовців з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великобританії.
Метою серії навчань «Репід Трайдент» є запровадження у Збройних Силах України передового досвіду армій провідних країн світу, обмін професійними навичками, покращення рівня взаємодії між штабами і підрозділами сухопутних військ України, США, армій країн-учасниць й партнерів НАТО, а також членів програми «Партнерство заради миру».
![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhKGR0z4PU3Q0Vtz5dnj0xJpHH_0LnbfcPONVM4brfLXRQ5mjnWNfR2T77gbkHWWs3xkfiI0ieo5Psr0SlcfR8BrB-SrRoLUoRtujDipVUc30Mg-RQNlrLRwA7CvExf5PGTDmohGBKkBscp/s1600/1.jpg)
![ua](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRdR1rBAHnTxXXMwvJkNcNvGDYiAvFt7VMyBi0IywVpCEK7oXKMVI0nOPCHPAQ54Dt2kq3hVJC7KKQWsEjeBf6VjADVRI5EdkQOoZW1hE9thvOYPPDu8AQV7t_fpxhdwBui_wHNx3aSbg4/s1600/2ua.png)
![en](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzj7QrUPNppxz2ky-wAUUew_ZMFJhybhXLWpbUNvoHxoD7ONGneT40J2Xlqr69BlsrMnCajmcqJ_91spsv05baptrJy0tEzFQ5sLG_hqI_fd7zW8eqrf5FM61ewpjJi56qQqmmTaqzpiVP/s1600/2en.png)
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua