На Львівщині завершилося навчання Rapid Trident 2017

Ukrainian Military Pages

Сьогодні, 22 вересня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилося українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ «Швидкий Тризуб — 2017».

На церемонії закриття, яка відбулася на стадіоні військового містечка «Центральне», вишикувалися військовослужбовці усіх країн, що брали участь у цьогорічних маневрах.

Ukrainian Military Pages

Звертаючись до учасників навчання, співкерівник від української сторони полковник Сергій Літвінов наголосив, що завдяки дружнім відносинам з іноземними партнерами військовослужбовці ЗС України мають можливість підвищити свій професійний рівень за найкращими світовими стандартами, а також поділитися власним бойовим досвідом.

— Два тижні навчання були сповнені подій, що вимагали від нас вміння швидко приймати рішення та брати на себе відповідальність, невпинно здобувати нові знання та практичні навички, діяти разом та пліч-о-пліч йти до нашої спільної мети. Мета ця залишається незмінною — навчитись професійно виконувати свій обов’язок, як справжні захисники та воїни, досягати повного порозуміння та навчитись діяти спільно в інтересах миру та безпеки в усьому світі, — підкреслив полковник Сергій Літвінов.

Ukrainian Military Pages

В свою чергу, співкерівник навчання від ЗС США полковник Девід Джордан подякував усім учасникам «Репід Трайдент — 2017» за їхню активну участь на вагомий внесок у розвиток партнерства між арміями країн-учасниць.

— Найбільша цінність таких навчань — це те, як ми застосовуватимемо набутий досвід та знання в подальшому, — підкреслив він. — Тож, закликаю кожного з вас проаналізувати те, чого ви навчились тут, та інтегрувати отриманні навички у майбутні навчальні сценарії, щоб кожні наступні навчання були більш складними та корисними.

Ukrainian Military Pages

В урочистій обстановці військовослужбовці ЗС України, а також американські солдати під гімни обох країн спустили зі щогл Державні прапори України та США. А кожен з учасників багатонаціональних маневрів отримав іменні сертифікати.

Нагадаємо, цьогоріч у військовому навчанні «Репід Трайдент — 2017» взяли участь близько 2500 військовослужбовців з 15 країн світу. Окрім України та США, до «Репід Трайдент» залучалися військовослужбовців з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великобританії.

Метою серії навчань «Репід Трайдент» є запровадження у Збройних Силах України передового досвіду армій провідних країн світу, обмін професійними навичками, покращення рівня взаємодії між штабами і підрозділами сухопутних військ України, США, армій країн-учасниць й партнерів НАТО, а також членів програми «Партнерство заради миру».

Ukrainian Military Pages


ua en
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України www.mil.gov.ua

Техніка російських окупантів на Донбасі