Президент вручив сертифікати на техніку, яка незабаром надійде у прикордонні підрозділи

Ukrainian Military Pages

Вчора, 20 жовтня, Президент України Петро Порошенко відвідав базу 10-го мобільного прикордонного загону.

Під час візиту Глава Держави провів огляд особового складу підрозділів спеціального призначення і порядок його екіпірування та ознайомився з інженерним забезпеченням охорони державного кордону.

Зокрема йому було презентовано систему оперативного інженерного облаштування кордону на різних його ділянках та зразки сучасної техніки, які використовуються в охороні державного кордону України.

Ukrainian Military Pages

Також Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал презентував Президенту України новий зразок легкого тактичного автомобіля українського виробництва, який використовується для підвищення мобільності прикордонних нарядів та активності здійснення ними патрулювання в районах виконання завдань, скритність пересування на місцевості та забезпечує їх вогневу підтримку.

Наприкінці свого візиту Петро Порошенко вручив державні нагороди військовослужбовцям, які проявили високопрофесійні дії, відзначилися як мужні та героїчні воїни під час захисту країни, а також вручив сертифікати на техніку, яка незабаром надійде у прикордонні підрозділи для охорони державного кордону.

«Одним із ключовим елементів безпеки держави в умовах російської агресії є міцний кордон. Ми маємо все зробити для того, щоб наші війська, наші прикордонники завжди були готові зупинити ворога, показати міць та силу захисника України», - зауважив Президент України.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages фото © Адміністрація ДПСУВикористані джерела:
Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України dpsu.gov.ua

довідник озброєння і військової техніки