![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgN-4AP0Y0yeOXna8Q1ND1ZTSd9Fpu5kNG45hEWU19mMabPRAudVSFKvJJJ9Hieho_KAX9UXWf0eY42XzpO-E8dFZRnLlYGqrFy7vCA6ci8Q1w2rKeYhDatTfrLup8LDPxDuGhj_4Yn558W/s1600/ump-poroh_580x250.png)
КП «Шосткинський казенний завод «Зірка» розпочав роботи з відпрацювання технології вироблення переробних порохів.
Відповідна робота проводиться відділом головного технолога спільно з центральною заводською лабораторією та цехом №1 підприємства. Для проведення дослідницьких робіт свою лабораторію також надав Державний науково-дослідний інституту хімічних продуктів.
- Враховуючи те, що зараз в країні дефіцит піроксиліну, а на базах достатньо пороху, отриманого в результаті утилізації, ми зайнялися відпрацюванням цієї технології, - розповіла головний технолог заводу Ірина Жорова. - Для цього піроксилін замінимо на порохову крихту, яку в подальшому використаємо для виготовлення порохів різних марок.
Завдяки впровадження цієї технології підприємство матиме можливість використовувати пороха, вироблені в результаті утилізації боєприпасів.
Окрім того, під керівництвом помічника директора Андрія Полещука, проводяться роботи по заміні дорогого класичного розчинника.
Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram
Використані джерела:
Прес-служба КП «Шосткинський казенний завод «Зірка»