Відлуння Калинівки: Навколо військової частини на Хмельниччині встановили мінні загородження

04.10.17
Ukrainian Military Pages

На Славутчині посилили заходи безпеки навкруг військової частини, де зберігається один з найбільших у державі арсенал боєприпасів.

Передає Depo.Хмельницький з посиланням на «День за днем».

— Для запобігання провокаційних дій біля військової частини та уникнення диверсій на об'єкти, на підступах навколо військової частини встановлено вибухові мінні загородження, - повідомив Володимир Іванів, командир військової частини А1358. — До того ж, військовослужбовці мають право застосовувати зброю під час виконання обов'язків військової служби.

Коман­ду­ван­ня час­ти­ни по­яс­ни­ло, по­віт­ря­ний прос­тір над вій­сько­вою час­ти­ною та за­бо­ро­не­ною зо­ною нав­ко­ло неї є без­польот­ною зо­ною. По­ява та про­літ пі­ло­ту­ємих лі­таль­них апа­ра­тів та лег­ко­мо­тор­них (без­пі­лот­них) лі­таль­них апа­ра­тів у без­польот­ній зоні військової частини є потенційно небезпечно для військової частини та розцінюється, як напад на об’єк­ти, що охороняються військовослужбовцями.

— Від­по­від­но до ви­мог стат­ті 21 Ста­ту­ту внут­рішньої служби Збройних Сил України при ви­яв­ленні літальних апаратів зброя буде застосуватись без попередження про намір застосування зброї та без попереджувального пострілу у гору, — до­дав ко­ман­дир час­ти­ни. — Причетних до таких інцидентів осіб будемо затримувати і притягувати до відповідальності згідно із законодавством України.

Командування цієї та інших військових частин звертається до населення і просить інформувати органи Служби безпеки України, Національної поліції України та військових щодо появи в районах дислокації військових частин підозрілих осіб.