Збройні Сили та Національна гвардія України отримали партію бронемашин «Варта» (фото)

28.12.17
Ukrainian Military Pages

Сьогодні, 28 грудня, чергова партія бронемашин «Варта» з посиленим протимінним захистом була передана Збройним Силам та Національній гвардії України.

Про це повідомив сайт Цензор.НЕТ

"Сьогодні ми здаємо чергову партію для Нацгвардії і Міністерства оборони України вчасно. Ці автомобілі відправляються відразу в зону бойових дій. Попередня партія автомобілів вже понад півроку експлуатується успішно. У багатьох автомобілів вже пробіг від 15 до 30 тисяч кілометрів. Для броньовика це дуже хороший пробіг. Кожен автомобіль проходить заводські випробування мінімум 150 кілометрів по бездоріжжю і 500 кілометрів по шосе", - заявив директор директор конструкторсько-виробничого підприємства «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма.

Броньований автомобіль «Варта» закуповується Міністерством внутрішніх справ з 2016 року для поліції особливого призначення КОРД, а також Національної гвардії України, того ж року допущений до експлуатації в ЗСУ на особливий період під найменуванням - спеціалізований броньований автомобіль для перевезення особового складу «Варта».

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military PagesЧитати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


довідник озброєння і військової техніки