Міноборони заперечило призупинення виробництва санітарних автомобілів Богдан-2251

У Міноборони відбулася зустріч щодо вирішення питань з експлуатації санітарних Богдан-2251 (відео)

Міністерство оборони України офіційно заперечило призупинення виробництва санітарних автомобілів Богдан-2251 на шасі Great Wall Wingle 5, у відповідь на поширення такої інформації деякими засобами масової інформації.

У зв’язку з раніше оприлюдненою інформацією роз’яснюємо, що мова не йде про призупинення виробництва санітарних автомобілів Богдан-2251, а відбувається процес усунення виявлених в ході експлуатації недоліків з метою отримання сучасного і надійного санітарного автомобіля, так необхідного зараз для Збройних Сил України.

Слід зазначити, що санітарний автомобіль Богдан-2251 надходить у війська на заміну застарілим зразкам техніки, які не оновлювалися протягом десятиліть. В цілому даний санітарний автомобіль має багато суттєвих переваг, але є ряд зауважень і недоліків, які будуть виправлені у наступних партіях спільними зусиллями підприємства «Богдан Моторс», Міністерства оборони України, волонтерських і громадських організацій, представники яких входять до складу робочих груп, створених з метою удосконалення технічної, медичної та експлуатаційної складових санітарних автомобілів Богдан-2251.

Напрацьовані даними робочими групами матеріали будуть враховані підприємством «Богдан Моторс» в процесі виробництва наступних партій санітарних автомобілів для Збройних Сил України. Кінцевою метою спільної роботи є забезпечення медичної служби Збройних Сил України санітарним автомобілем Богдан-2251, що враховуватиме запропоновані удосконалення та зміни.Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України