Міноборони затвердило зразки спеціального одягу та спорядження для Національної гвардіїВідповідно до частини шостої статті 7 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та з метою впровадження зразків спеціального одягу, взуття, спорядження та інших предметів речового майна військовослужбовців Національної гвардії України, Міністерством оборони виданий наказ від 07.02.2018 № 50 (зареєстр. в Мінюсті 22.02.2018 за № 217/31669).

Наказом затверджуються Зразки спеціального одягу, взуття, спорядження та інших предметів речового майна військовослужбовців Національної гвардії України, що додаються до нього.

Зокрема наказом визначені зразки головних уборів, літнього спеціального одягу, зимової та демісезонної форми, спорядження, засобів транспортування та екіпірування, взуття, а також знаків розрізнення.

Ukrainian Military Pages

Основними кольорами для спеціального одягу (форми) є темно-синій, оливковий та кольорова гама «Хижак».

Нижче декілька зображень з наказу:


Головні убори Ukrainian Military Pages


Костюм літній польовий спеціальний Ukrainian Military Pages


Жилет розвантажувальний Ukrainian Military Pages


Рюкзак бойовий індивідуальний об’ємом 25 л Ukrainian Military Pages


Сумка транспортна індивідуальна Ukrainian Military Pages


1. Кокарда та беретний знак, 2. Емблема на комір кітеля, 3. Спеціальний жетон, 4. Нарукавний знак Ukrainian Military Pages

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Посилання на текст цього наказу, а також інших нормативних документів з питань речового, грошового, житлового та соціального забезпечення та пільги можна знайти на сторінці сайту «Норми забезпечення військовослужбовців».


Читати також: Затверджені нові норми речового забезпечення військовослужбовців Національної гвардії


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram