Цього року в Одесі планують ввести в експлуатацію гуртожиток для 350 військовослужбовців

Цього року в Одесі планують ввести в експлуатацію гуртожиток для 350 військовослужбовців

До кінця цього року близько 350 військовослужбовців за контрактом плавскладу ВМС зможуть заселитися у новий шестиповерховий гуртожиток покращеного типу, реконструкція якого триває у Газовому провулку в Одесі неподалік від Західної військово-морської бази.

Як розповів начальник відділу розквартирування та землекористування тилу Командування Військово-Морських Сил Збройних Си України капітан 2 рангу Олександр Здор, будівлю колишнього лабораторного комплексу Міністерства інфраструктури України прийняли до сфери управління Міністерства оборони України у 2016 році.

Спільно з Центральним проектним інститутом Міністерства оборони України було розроблено проект реконструкції споруди під гуртожиток покращеного типу, яким передбачено спорудження блок-секцій для проживання шести військовослужбовців у двох кімнатах. Передбачається, що частину одного з поверхів буде спеціально виділено для проживання військовослужбовців-жінок.

У блок-секціях будуть обладнані санітарні вузли та спальні приміщення. На кожному поверсі будуть облаштовані кухні, пральні і сушильні кімнати, інші приміщення для забезпечення побутових потреб мешканців. Мешканці верхніх поверхів у якості бонусу отримають вид з вікон на історичний центр Одеси, Одеський порт та Чорне море.

Наразі будівельні підрядні організації уже виконали значний обсяг робіт, зокрема підсилили несучі конструкції, переобладнали під житлове призначення внутрішні приміщення, облаштували двоскатну покрівлю з металочерепиці, практично завершили оновлення фасаду, встановлюють сучасні ліфти. Споруда реконструюється з урахуванням вимог енергозбереження – утеплюються фасади, встановлюються сучасні електроощадні системи освітлення тощо.

За словами Олександра Здора, під час подальших робіт будуть підведені усі комунікації, облаштовано прибудинкову територію, встановлено електричну силову підстанцію. Прогнозований час введення в експлуатацію гуртожитку – листопад 2018 року.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages

Читати також: Міністр оборони представив типові гуртожитки нового зразка для військовослужбовців (відео)


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України