Українські військові стали кращими на курсі контр-штурмових дій для малих груп S.W.A.T. у Польщі

Ukrainian Military Pages

Неподалік міста Познань, що в Республіці Польща, протягом тижня троє військовослужбовців Збройних Сил України проходили курс контр-штурмових дій для малих груп S.W.A.T. (Special Weapons And Tactics).

Загалом, до даного курсу залучалися військовослужбовці збройних сил України, Великої Британії та Ліванської Республіки. За підсумками, найкращий результат показали українські військові, учасники бойових дій на сході країни.

Двоє з них – воїни Десантно-штурмових військ, майор з позивним «Кеп» та старший сержант з позивним «Шарік». Третій представник з України – військовослужбовець підрозділу спецпризначення Військової служби правопорядку.

Ukrainian Military Pages

Учасників курсу було розподілено на чотири багатонаціональні групи, по п’ять військовослужбовців в кожній. Заняття та тренування розпочиналися у шостій годині ранку і тривали до першої години ночі. На ранковій фізичній зарядці перевірялися всі якості штурмовиків: сила, швидкість, витривалість та психологічна стійкість, причому саме у командному складі.

Ukrainian Military Pages

За словами десантників, досить цікавим для них були заняття з тактичної підготовки, а саме дії під час штурму будівель, зачистки приміщень, нальотів, знищення конкретних цілей, причому в правильній послідовності тощо. Від інструкторів було багато різних ввідних, наприклад поранення нашого бійця, його характер, правила та послідовність надання першої медичної допомоги. Або проникнення у відповідне приміщення завдяки спеціальному приладдю (болгарці, кліщам, кувалди, тросу, тощо).

– Такі завдання більш характерні для спеціальних підрозділів, однак для нас це дуже цінний та важливий досвід, – підкреслює майор з позивним «Кеп». – Вся штурмова група діє наче одне ціле, проте кожен виконує різні функції.

Щоденні заняття проходили в постійному інтенсивному ритмі. Протягом одного дня було навчання, а вже наступного – все проходило на залік. Цікавим є навіть і те, що українські десантники показали найкращі результати із гірської підготовки.

Ukrainian Military Pages

– Для мене це своєрідне хобі, я ще раніше почав займатися гірською підготовкою, маю відповідне спорядження. Деяку інформацію шукаю в Інтернеті, читаю відповідну літературу, – розповідає старший сержант з позивним «Шарік».

Навчальні завдання вони відпрацьовували не лише із вітчизняною штатною зброєю, а і спеціальним озброєнням підрозділів S.W.A.T.

Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages Ukrainian Military Pages


Читати новини від Ukrainian Military Pages у Telegram


Використані джерела:
Офіційний сайт Десантно-штурмових військ Збройних сил України

довідник озброєння і військової техніки

Техніка російських окупантів на Донбасі