Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 18 липня 2018 р.

Затверджено порядок виплати «бойових» військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки

18.07.18
Грошове забезпечення

Голова СЗР затвердив Порядок виплати винагороди військовослужбовцям Служби зовнішньої розвідки України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду.

Відповідний наказ СВР від 31 травня 2018 року № 183 (зареєстр. в Мінюсті 15.06.2018р. за № 722/32174) набув чинності з 10 липня.

Наказ виданий відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року № 18 «Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських»

Порядок передбачає, що військовослужбовцям в особливий період або під час проведення антитерористичної операції за безпосередню участь у заходах в умовах особливого періоду виплачується винагорода у розмірі до 100 відсотків місячного грошового забезпечення.

Військовослужбовці вважаються такими, що беруть безпосередню участь у заходах в умовах особливого періоду, якщо вони одночасно:

  • залучені до проведення антитерористичної операції, інших заходів в умовах особливого періоду або беруть безпосередню участь у воєнних конфліктах;
  • перебувають у районі проведення антитерористичної операції, воєнного конфлікту.

Розмір винагороди визначається пропорційно дням участі.

До наказів про виплату винагороди включаються також військовослужбовці, які під час виконання завдань загинули, захоплені в полон, є заручниками, а також інтерновані в нейтральні держави або безвісно відсутні.

При цьому винагорода виплачується таким членам сімей військовослужбовців: дружині (чоловіку), а в разі її (його) відсутності - повнолітнім дітям, які проживають разом з нею (ним), або законним представникам (опікунам, піклувальникам) чи усиновлювачам неповнолітніх дітей (особам з інвалідністю з дитинства - незалежно від їх віку), а також особам, які перебувають на утриманні військовослужбовців, або батькам військовослужбовців рівними частками, якщо військовослужбовці не перебувають у шлюбі і не мають дітей.

Винагорода виплачується також під час безперервного перебування на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я після отриманих поранень (контузії, травми, каліцтва) під час безпосередньої участі у заходах в умовах особливого періоду.