Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 27.03.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

понеділок, 30 липня 2018 р.

Компанія Everest розробила бортову інформаційну систему управління боєм

30.07.18
Ukrainian Military Pages

Українська компанія Everest розробила нову бортову інформаційну систему Hermes-C2 (Command and Control), яка разом з комплектом допоміжного обладнання встановлюється на танк та інтегрується із засобами зв’язку Aselsan чи Harris.

Про це повідомляє Defence Express з посиланням на директора департаменту оборонних технологій компанії Everest Дмитро Люліна.

Пристрій забезпечує автоматизацію функцій командування та контролю: здійснює передачу формалізованих команд та донесень з функціями підтвердження, а також обмін інформацією про боєкомплект, наявність пального, технічний стан чи стан екіпажу.

Військові матимуть доступ до картографічних даних, відображення свого місцезнаходження за даними GPS (радіостанції та власний модуль), а також сектору огляду та тактичної обстановки. Система може в автоматичному чи ручному режимі прокласти маршрут, який будуть бачити інші члени бойової групи.

«Ми вивчаємо потреби військових, аналізуємо події в ООС, що дозволяє нам ефективно реалізувати рішення для нашої армії. Система Hermes-C2 надасть українським танкістам можливість швидко реагувати на загрози та суттєво підвищить ефективність використання бронетанкової техніки Збройними Силами України», – зазначив Дмитро Люлін.

Як зазначають представники компанії Everest, розробники вже зараз працюють над удосконаленням системи. Водночас у більшості випадків питання модернізації пристрою вирішується заміною програмного забезпечення.