Універсальна система ППО/ПТРК на базі Stryker

Ukrainian Military Pages

Армія США озброїться системою протиповітряної оборони ближнього радіусу дії – Interim Maneuver-Short-Range Air Defense (IM-SHORAD) від Leonardo DRS.

Система унікальна тим, що може використовуватись для боротьби з повітряними та наземними цілями. Повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на прес-реліз Leonardo DRS.

В залежності від потреби на бойову машину передбачено встановлення зенітних ракет Stinger чи протитанкових керованих ракет Longbow Hellfire. Для американської армії система буде встановлюватись на платформі бойової машини Stryker.

Для виявлення повітряних цілей буде використовуватись радар виробництва RADA Electronic Industries Ltd.. Окрім можливих варіантів використання ракетного озброєння система озброєна 30-мм автоматичною гарматою M230 та кулеметом калібром 7,62-мм.

Перші дев’ять прототипів очікуються у війську вже в першій половині 2020 року.

По мірі проходження прототипів армія США буде проводити тестування перших зразків на відповідність вимогам військових. У разі позитивної оцінки можна очікувати на замовлення 4-х батальйонів цих систем у кількості 144 одиниць.

Ukrainian Military Pages