![Завершилося двадцять перше українсько-американське навчання Sea Breeze 2018](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj8VU5aYOnqSyYAs9MTAB6hY_p75fe9y-2oPt-zBDXPAfif1m4SZWQRPnOXcGrW-3hPfDtLi2GqM8F46SfPEM0s5ol2AgAPSP_ZfSpkcvQP_nym21LJwLqQyWxyWjyNciMWPcudJRfYlP4/s1600/sea-breeze.png)
В Одеській, Миколаївській областях та північно-західній частині Чорного моря завершилося українсько-американське навчання «Сі Бриз — 2018». На церемонію закриття берегового компонента прибув командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.
— У складній воєнно-стратегічній обстановці наші партнери з 19 країн на найвищому рівні рішуче засвідчили підтримку України. Я впевнений у нашій ефективній взаємодії на морі, в повітрі та на землі, тобто всюди, де потрібні спільні дії в ім’я миру і стабільності, — зазначив керівник виду ЗС України.
За словами Ігоря Воронченка, всі компоненти гідно справилися із завданнями і поставлені цілі було досягнуто. Особовий склад Морського командування, який склав основу багатонаціонального морського штабу, на практиці продемонстрував свій професіоналізм, успішно здійснивши планування операцій та управління силами за стандартами НАТО з моря.
Загалом у ході навчання корабельні екіпажі пройшли в морі близько 2500 миль, авіатори здійснили понад 200 польотів із загальним нальотом близько 105 годин, морські піхотинці виконали більше 400 стрибків з парашутом, половина з яких — вночі, а 60 — на воду, водолази провели під водою більше 70 годин.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України