ЛДАРЗ передав ЗСУ два модернізованих МіГ-29МУ1 (ВІДЕО)

ЛДАРЗ передав ЗСУ два модернізованих винищувача МіГ-29МУ1

Львівський державний авіаційно-ремонтний завод, у кооперації з іншими підприємствами «Укроборонпрому», завершив роботи з модернізації винищувачів МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1. Два бойових літаки вже передані одній з військових частин.

У програмі модернізації брали участь ДП «Оризон-Навігація», ДП «Новатор», ЗАТ «Фазотрон-Україна», КБ лазерної техніки, КП СПБ «Арсенал», ВАТ НТК «Електронприлад», ТОВ «Авіарм» і ТОВ ТТЦ «Авіарадіосервіс» та Львівське ОКБ «Текон-Електрон».

Літаки пройшли капітальний ремонт з продовженням ресурсу, отримали більш потужну радіолокаційну станцію, яка дає можливість збільшити дальність виявлення повітряних цілей, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації СН-3307. Окрім того, було значно розширено можливості контролю і реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигуна і ряду бортових систем.

ЛДАРЗ передав ЗСУ два модернізованих винищувача МіГ-29МУ1 ЛДАРЗ передав ЗСУ два модернізованих винищувача МіГ-29МУ1Використані джерела:
Офіційний веб-сайт ДК «Укроборонпром»

довідник озброєння і військової техніки