![Ukrainian Military Pages](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEinqVdCJVC1lhGH2Pt7PstHMN8kWoBtxnZVjR-5I1Ob5VMyJZXMBaoXjnXBgq7E9qmZjkffTexUh0YXW93QAoJHG5aLqbe54zCitSasSrRVtXhnE3fx-WpgpPA6W9BhwGN3kfFzk5cIdWM/s1600/ump-578x250.png)
В рамках програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP) за підтримки Міністерств оборони Португалії та Румунії, чотири курсанти Інституту ВМС розпочали практику на навчальних кораблях Військово-Морських Сил ЗС Португалії «Sagres» та Румунії «Mircea».
Практика курсантів Інституту ВМС Національного університету «Одеська морська академія» триватиме до 5 вересня (на кораблі «Sagres») та до 20 вересня (на кораблі «Mircea»).
За час навчальної практики курсанти вдосконалять свої знання з теорії та практики судноводіння, навігації, швартування та англійської морської термінології.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України