![фото тактичних навчань Херсонської 124 бригади територіальної оборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjsC_Zti3tl0wKRnfiS1WBzfgaNBPt5Wiz4rqk0EIjBY2K2JbexMQ6POtbGYdIpkmz8GbgOIc1m8cPpN09alR6_tDFzOzTtBggTJfo3vsmuTG8MB75ArX4eDYpT5mLfWarG-EfLE2mAjCQ/s1600/Kherson-124th-teritorial-defense-brigade-training.png)
На Херсонщині тривають навчальні збори з резервістами 124-ї окремої бригади територіальної оборони ЗС України, які розпочалися 3-го та проходитимуть до 12 вересня.
Бригада, що постійно утримується у скороченому складі (військовослужбовців кадру всього два на кожен батальйон – це командир та начальник штабу), була укомплектована резервістами та розмістилася у кількох наметових містечках і таборах відпочинку на території Білозерського, Олешківського, Генічеського, Іванівського та Скадовського районів.
Наприклад в Олешківському районі базується батальйон територіальної оборони, що комплектується резервістами з Херсона, Каховського та Нововоронцовського районів.
Під керівництвом досвідчених інструкторів, які брали участь у бойових діях, бійці територіальної оборони отримують або відновлюють військові навички, а також у взаємодії із поліцією, прикордонною службою та Національною гвардією залучаються до несення служби на блокпостах, патрулювання кордону, населених пунктів, охорони об'єктів та адмінбудівель.
Зокрема, 197-й батальйон, що базується на Арабатській стрілці, всього за кілька десятків кілометрів від окупованого Криму, після тренувань та бойових стрільб, з 7 вересня приступив до сумісного з прикордонниками патрулювання адміністративної межі з Кримом та охорони важливих об'єктів Генічеського району.