![фото ЖБТЗ сплатив 1,2 млн. грн штрафних санкцій Міноборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEinjEoCPi2MqH7-igblO1bc2wwTymxORusweJhesEhhasSgd1F5jZin7CfN2bFCTmk9sSTTuM-eD-hwJ-yKnygc7OIMEzaidOjUcr8LGX9k0eGwwYnjb4Y9waISJ_SM0_Nmxo5Mk3b_FqE/s1600/btz.png)
За неналежне виконання державного контракту щодо поставки військової техніки для Збройних Сил України з ДП «Житомирський бронетанковий завод» стягнуто 1,2 мільйони гривень.
Про це повідомляє прес-служба військової прокуратура Центрального регіону України.
Зазначається, що Житомирський бронетанковий завод не здійснив поставку військової техніки, визначеної умовами контракту, чим порушив договірні зобов’язання перед МОУ. Внаслідок чого, у березні 2018 року, військова прокуратура Центрального регіону України звернулася до господарського суду м. Києва з позовною заявою щодо стягнення штрафних санкцій.
Рішенням суду від 11 липня 2018 року позов було задоволено та стягнуто з ЖБТЗ на користь Міноборони пеню у розмірі 578 755,19 грн та штраф – 652 587,32 грн.
На даний час вказані кошти перераховано на рахунки Міністерства оборони України.
Нагадаємо, що раніше військова прокуратура повідомляла про стягнення штрафу 2 млн. грн. з ПрАТ «АвтоКрАЗ» за неналежне виконання умов договору на поставку автомобілів для армії.
Читати також: | Житомирське підприємство оштрафували за порушення термінів ремонту військової техніки |